سوالات متداول

لطفا سوالات زیر را بخوانید و اگر پاسخ شما را پیدا نکردید، لطفا به سؤال خود پاسخ دهید، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

سوالات عمومی

آیا دوره های شما به صورت آنلاین نیز ارائه می شود؟

آموده با ارائه آموزش های به روز و آنلاین به آموزش هنرجویان از راه دور اقدام کرده است. برخی از هنرجوهایی، نمی توانند در زمان تعیین شده در کلاس حضور داشته باشند. این اقدام آموزشگاه آرایشگری آموده برای آنها بسیار مناسب است.

 

آیا پس از گذراندن دوره های آموزشی آرایشگری، مدرک فنی حرفه ای ارائه می شود؟

آموزشگاه آرایشگری آموده بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان است. این آموزشگاه با مجوز سازمان فنی حرفه ای، به آموزش هنرجویان می پردازد.
آموده در دوره های آموزشی، هنرجویان خود را برای آزمون های فنی حرفه ای آماده می کند. هنرجویان پس از طی دوره و شرکت در آزمون فنی حرفه ای می توانند مدرک فنی حرفه ای خود را اخذ کنند.

 

آیا در طی دوره های آموزش آرایشگری، بر روی مدل واقعی نیز کار می کنیم؟

آموزشگاه آموده در طی دوران آموزشی، آموزش های مورد نظر را بر روی مانکن و پوست مصنوعی انجام می دهد. علاوه بر آن برای آموزش کامل و آمادگی هنرجویان برای جذب در بازار کار، راه کاری ارائه داده است. این آموزشگاه با جذب نیروی مدلاسیون و با نظارت مستقیم مربی، اقدام به آموزش هنرجویان روی مدل های طبیعی کرده است. این اقدام آموده علاوه بر جلب رضایت هنرجویان، تعداد قبولی های آموزشگاه را در آزمون های فنی حرفه ای به بالاترین سطح ممکن رسانده است.

 

من ساکن اصفهان نیستم. آیا راهکاری وجود دارد که بتوانم در دوره های آرایشگری آموده شرکت کنم؟

آموده برای شما دوست عزیز نیز راه حلی ایده آل دارد. شما می توانید با ثبت نام در دوره های آنلاین ما، به صورت مجازی آموزش ببینید. با این روش علاوه بر صرفه جویی در وقت و هزینه رفت و آمد، می توانید سوالات خود را از مربی دوره بپرسید.

 

آیا پس از اتمام دوره، می توانیم کسب و کاری برای خود داشته باشیم؟

آموده با افتخار به ارائه دوره های کاملا عملی و مفید می پردازد. در طی هر دوره علاوه بر به کارگیری مدل های مصنوعی مانند مانکن و پوست مصنوعی، از مدل های طبیعی نیز برای آموزش استفاده می کند. بنابراین هنرجو با اطمینان در طی دوره، تمام تخصص های لازم را برای حضور در محیط کار کسب می کند.

 

قبل از شروع دوره های آموزش آرایشگری، چه مواد و وسایلی را باید تهیه کنیم؟ آیا این وسایل به ما معرفی می شوند؟

در آموده دوره های متفاوت و مختلف آرایشگری آموزش داده می شود. هر کدام از این دوره ها مواد و وسایل خاص خود را نیاز دارند. قبل از شروع هر دوره، وسایل مورد نیاز آن دوره به هنرجو معرفی می شود. در طی هر دوره، ویژگی های انواع پوست و مو آموزش داده می شود. همچنین مزایا و معایب استفاده از هر ماده روی انواع پوست و مو بیان می شود.

از ما بپرسید


    با ما تماس بگیرید و سوال خود را بپرسید