درباره ما

بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان است. این آموزشگاه تحت نظر سازمان فنی حرفه ای کشور به آموزش رشته های مقدماتی و پیشرفته مراقبت و زیبایی می پردازد. از آنجا که آرایشگری ارتباط مستقیم با سلامت مردم جامعه دارد، آموزش آن بسیار حساس است. همچنین آزمون های این حرفه برای دریافت مدرک فنی حرفه ای بسیار سختگیرانه انجام می شود. آموده در طی27 سال سابقه، به هنرجویان زیادی آموزش داده و آن ها را برای آزمون های فنی حرفه ای و فعالیت در بازار کار آماده کرده است.

 

چرا آموده؟

آکادمی آموده با ارائه بهترین خدمات در عرصه  آموزش های زیبایی هنرجویان خود را به بهترین افراد در زمینه های مربوطه تبدیل می کند و آن ها را به طرز چشمگیری برای ورود به بازار کار آماده می کند.

بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان

 

ما به شما کمک می کنیم تا کسب و کارتان را گسترش دهید

ما اینجا هستیم تا به شما در پیدا کردن بهترین راه کمک کنیم

21+سال تجربه
43جایزده دریافتی
27kمشتری راضی
99محصول کامل

مربیان ما

اعضای تیم آکادمی آموده

بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان

سعیده افشار

سرمربی و صاحب بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان

حانیه حسینی

مربی کاشت ناخن

نرگس تولایی

مدرس شینیون مو

عسل زاهدی

مدرس میکروپیگمنتیشن

نظرات مشتریان

 نظرات مشتریان در مورد آکادمی آموده

بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان

image
سارا بهرامی
مشتریان ما

آکادمی آموده بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان است. من دوره شینیون مو را در این آموزشگاه پشت سر گذاشتم و در یک تیم بسیار حرفه ای و متخصص آموزش دیدم که بسیار راضی بودم.به شما شرکت در دوره های آموزشی این آموزشگاه را به شدت توصیه میکنم .

بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان

شیوا صادقی
خانه دار

من دوره اموزشی کاشت و ناخن را نزد بهترین مربی پشت سر گذراندم و از علاقه ای که به این دوره آموزشی داشتم توانستم پیشرفت چشمگیری را در این دوره داشته باشم و برای ورود به بازار کار آماده بشوم.بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان

ملیکا اکبری
دانشجو

 بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان در زمینه خدمات زیبایی و آموزش های آرایشگری می باشد. من توانستم با شرکت در این دوره های آموزشی به یک متخصص و یک آرایشگر حرفه ای تبدیل شوید.من از آموزش هایی که در این آموزشگاه دیدم بسیار راضی بودم.

بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان

تماس با مدیریت

09131676938

ثبت نام آنلاین در دوره های آموزشی