چگونه رژلب را روی لب ماندگار کنیم؟| بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان

رنگ رژ لب


عنوانچگونه رژلب را روی لب ماندگار کنیم؟| بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان
کلمه کلیدیآموزشگاه آرایشگری زنانه دراصفهان
دپارتماناوج شید
مدت مطالعه20 دقیقه
نویسندهمهسا کیانی

فهرست مطالب:

چگونه رژلب را روی لب ماندگار کنیم؟| بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان

5 نکته برای افزایش ماندگاری رژ لب| بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان

  1. استفاده از خط لب به عنوان آستر| آموزشگاه آرایشگری زنانه دراصفهان
  2. استفاده از کرم پودر به عنوان آستر| بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان
  3. گرفتن چربی رژلب قبل از زدن دور دوم رژلب| آموزشگاه آرایشگری زنانه دراصفهان
  4. داشتن یک لب شاداب| آموزشگاه آرایشگری زنانه دراصفهان
  5. استفاده از یک فیکساتور | آموزشگاه آرایشگری زنانه دراصفهان
  6. رژ لب‌های مات ماندگاری بیشتری دارند| بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان
  7. برای افزایش دوام رژ لب، از چند محصول با هم استفاده کنید| آموزشگاه آرایشگری زنانه دراصفهان

 

فهرست شکلها:

شکل 1:ماندگاری رژ لب

شکل 2:آموزشگاه آرایشگری زنانه دراصفهان

چگونه رژلب را روی لب ماندگار کنیم؟| بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان

“رژلب” از نمونه های پر طرفدار در “لوازم‌آرایش” خانم‌ها است. به سبب دنیایی از رنگ‌های متنوع و زیبایی آن همیشه توجه خانم‌ها را به طرف خود جلب می‌کند. رژلب تنها لوازم‌آرایشی است که بیشتر از سایر لوازم ‌آرایش در رنگ و جنس‌های مختلف وجود دارد. و با اشتیاق خاصی از سوی خانم‌ها خریداری می‌شود.

ولی اضطراب خانم‌ها در رابطه با لوازم‌آرایش! همواره ماندگاری لوازم‌آرایش بر روی صورت دلهره برای خانم‌ها بوده است. مخصوصا “ماندگاری رنگ رژلب”، که برایشان مهم است. مخصوصا در مهمانی‌ها که ماندگاری رژلب اهمیت بیشتری پیدا می‌کند. به‌طور حتم برای هیچ خانمی خوش‌آیند نیست.

ماندگاری رژ لب|بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان

شکل 1:ماندگاری رژ لب

که در زمان مهمانی بجای اینکه از لحظات شاد مهمانی لذت ببرد. به فکر پاک نشدن و تجدید رنگ رژلبش باشد. دوام رنگ رژلب برای خانم‌ها به‌خصوص در روز عروسی‌شان بیش‌ازپیش اهمیت پیدا می‌کند. که در آموزشگاه آرایشگری زنانه دراصفهان این مشکل را برطرف کرده است.

5 نکته برای افزایش ماندگاری رژ لب| بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان

گرچه گفته می شود که هر چه رژ لبی ماندگاتر باشد سرب آن بیشتر است و سرب ماده مضری است. اما به نظر می رسد در مضر بودن چه مقدار سرب موجود در لوازم آرایشی که دارای تاییدیه بهداشتی هستند. غلو شده است.

اگر ازکسانی هستید که مشتاق هستید از رژلبهای با دوام بالا استفاده کنید. رژلب نوبا یکی از مشهورترین رژ لبها در این خصوص است. که به ویژه برای استفاه در مجالس عروسی توصیه می شود. رژلب منهتن نیز در این خصوص پرآوازه است. همچنین می توان از رژ لب ۲۴ ساعته اورآل نیز در این حیطه یاد کرد. که بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان چنین رژهایی را برای عروسیتان در اختیارشما قرار می دهد.

ولی اگر از اشخاصی هستید که به هر انگیزه ای  ترجیح می دهید. از برق لب یا رژلبهای رایج و اکم قیمت استفاده کنید. و در عین حال از فوت و فن هایی بهره ببرید که دوام و ماندگاری آنها افزایش یابد. که آموزشگاه آرایشگری زنانه دراصفهان راه های متنوعی را برای شما ارائه می دهد:

1. استفاده از خط لب به عنوان آستر| آموزشگاه آرایشگری زنانه دراصفهان

همانطور که آگاه هستید بافت مداد خط لب خشک تر از بافت رژ لب است. ازاین رو ذرات آن کمتر روی لب تکان می خورد و چسبندگی زیادی به لب دارد. و می توان از همین چسبندگی برای کمتر کردن تحرک ذرات رژ لب هم استفاده کرد. که بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان از خط لب برای ماندگار رژ لب استفاده می کند.

بنابراین قبل از زدن رژلب، با خط لب دور و روی لب، مداد بکشید و سپس اقدام به زدن رژلب نمایید. اگر به خط لب علاقه ندارید می توانید از خط لبهای بیرنگ یا همرنگ لب خود استفاده نمایید.

کشیدن خط لب برای تمیز تر از آب درآوردن امکان مالیده شدن رژلب  به پوستهای حوالی می کاهد. استفاده از کانسیلر در پوست اطراف لب نیز در این خصوص موثر است.

2. استفاده از کرم پودر به عنوان آستر| بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان

زدن کرم پودر روی لب پیش از زدن رژ نیز به ماندگاری آن شما را یاری می کند. و بیش از پیش ذرات رژلب را ثابت نگاه می دارد.

3. گرفتن چربی رژلب قبل از زدن دور دوم رژلب| آموزشگاه آرایشگری زنانه دراصفهان

پس از اینکه یک بار رژلب را روی لبان خود کشیدید. با یک یا دو لایه دستمال کاغذی چربی اضافه را بگیرید. و سپس اقدام به کشیدن دور دوم رژ لب نمایید این اقدام موجود کم شدن چربی رژلب  می شود.

همچنین بیشتر شدن رنگدانه ها و موم آن شده و بر ماندگاری رژلب می افزاید.

4. داشتن یک لب شاداب| آموزشگاه آرایشگری زنانه دراصفهان

نکات که موجب دوام رژ لب می شود این است که لب شما صاف و شاداب  باشد. و پوسته پوسته نباشد بنابراین برای قشنگ بودن در رسیدگی به لب خود و نوشیدن مایعات کافی کوتاهی نکنید. و همانطور که به مراقبت از پوست صورت خود اهمیت می دهید.

آموزشگاه آرایشگری زنانه دراصفهان|بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان

شکل 2:آموزشگاه آرایشگری زنانه دراصفهان

 

به مواظبت کردن از لبان خود و نرم و لطیف بودن آنها نیز دقت داشته باشید. به هر حال اگر می خواهید درست هم اکنون از رژ لب استفاده کنید. می توانید سلولهای مرده روی پوست لب خود را با یک مسواک نرم به آرامی از لب جدا نمایید. که بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان در نرم و لطیف کردن لبتان به شما کمک می کند.

1. استفاده از یک فیکساتور | آموزشگاه آرایشگری زنانه دراصفهان

در انتهای کار نیز بر دوام و ماندگاری رژ لب می افزاید.

2. رژ لب‌های مات ماندگاری بیشتری دارند| بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان

به بیان آرایشگران حرفه‌ای، در بین انواع رژ لب رژ لب‌های مات زیادترین قدرت ماندگاری را دارند. که آموزشگاه آرایشگری زنانه دراصفهان  این پیشنهاد را به شما می کند. و بعد از آن به ترتیب رژ لب‌های کرمی، مایع و براق کمتر ماندگار هستندو معمولا در طول روز به چندین بار تجدید نیاز دارند.

3. برای افزایش دوام رژ لب، از چند محصول با هم استفاده کنید| آموزشگاه آرایشگری زنانه دراصفهان

یک شیوه افزاینده دوام رژ لب این است که از یک پرایمر لب، خط لب و رژ لب مایع زیر رژ لب اصلی‌تان بکار ببرید. به این صورت حتی اگر یکی از این لایه‌ها پاک شوند، لایه‌های زیرین رنگ لب را حفظ می‌کنند. البته قبل از استفاده از چند محصول به طور همزمان، ابتدا اطمینان حاصل کنید که رنگ آن‌ها مشابه است.

بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان 

آموزشگاه آرایشگری زنانه دراصفهانبهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان

آمودهآموزشگاه آرایشگری زنانه در اصفهانآموزشگاه آرایشگری زنانه دراصفهانبهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهانبهترین آموزشگاه آرایشگری دراصفهانچگونه رژلب را روی لب ماندگار کنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *