بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان | همه چیز درباره میکرونیدلینگ

بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان

بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان همه چیز درباره میکرونیدلینگ آموده


عنوانبهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان | همه چیز درباره میکرونیدلینگ

 

نویسندهفاطمه حسنوند
دپارتماناوج شید
مدت زمان مطالعه5 دقیقه
تعداد کلمات1067 کلمه

بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان | همه چیز درباره میکرونیدلینگ

درباره میکرونیدلینگ چه میدانید؟ | بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان

میکرونیدلینگ چیست؟ | بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان

بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان |  مراحل میکرونیدلینگ و عوارض آن

بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان | چه کسی باید میکرونیدلینگ انجام دهد؟

شکل 1 بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان

شکل 2 همه چیز درباره میکرونیدلینگ

 

بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان برایتان در مورد روشهای جدید جوانسازی میگوید. هر چیزی که باید در مورد میکرونیدلینگ بدانید در این مقاله آمده است. شاید میکرونیدلینگ و شنیدن نام آن کمی ترسناک باشد. زیرا از سوزن در آن استفاده شده است. از مواد بیهوشی استفاده میشود. اما در عمل، میکرونیدلینگ واقعا خیلی هم بد نیست. اتفاقا روشی کاملا دوستانه است. که سعی میکند شما را به هدفتان که داشتن پوستی شفاف و صاف است برساند. میکرونیدلینگ همچنین مزایای زیادی برای تقویت پوست دارد که فراتر از اهداف شما است. همه چیز درباره میکرونیدلینگ را در این مقاله بخوانید.

درباره میکرونیدلینگ چه میدانید؟ | بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان

خانم شیلا نظریان، جراح پلاستیک در بورلی هیلز میگوید: با انجام میکرونیدلینگ در واقع شما در حال کلاژن سازی هستید. شما پوستتان را ضخیم تر میکنید. بنابراین به جای اینکه نگران لحظه انجام آن باشید. به روزهای بعد از آن فکر کنید که قرار است پوستتان صاف و شفاف شود. چقدر با خدمات زیبایی Amoode آشنا هستید؟ شکل 1 بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان را نشان میدهد.

همه چیز درباره میکرونیدلینگ

شکل 1 بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان

هرچند که دیدن سوزن های سر دستگاه خیلی ترسناک است. اما عکسهای قبل و بعد از میکرونیدلینگ را مشاهده کنید و ببینید تاثیر این روش روی پوست چقدر فوق العاده است. خواهید دید که هیچ اثری از جای سوزن ها و حتی پیری و جای جوش های قبلی نخواهد ماند. ما قبلا هم با دکتر نظریان که متخصص پوست هستند در مورد این روش درمان صحبت کرده ایم. ایشان توضیح میدهند که میکرونیدلینگ شامل چه مواردی است. و روند مراقبت های بعد از آن باید به چه صورت باشد. و اینکه آیا عوارضی هم دارد یا نه. با بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان زیباتر شوید.

میکرونیدلینگ چیست؟ | بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان

میکرونیدلینگ را با نام های دیگری از جمله رجواپن یا درماپن هم میشناسند. در این روش درمان، کلاژن سازی انجام میشود. روشی که موجب جوانسازی پوست میشود. یکی از متخصصان پوست به نام دبرا جالیمان میگوید سوزن های سر دستگاه برای ایجاد سوراخ های کوچک روی پوست طراحی شده اند. همین سوراخ های ایجاد شده باعث کلاژن سازی و الاستین سازی پوست میشود. هر دستگاه معمولا حدود 11 سوزن دارد. قطر هر سوزن بین نیم تا دو و نیم میلی متر قابل تنظیم است. همه چیز درباره میکرونیدلینگ را با آموده یاد بگیرید.

کمترین حالت تنظیم نیم میلی متر است و به لایه های میانی پوست وارد میشود و به داخل پوست نفوذ میکند. دکتر نظریان میگوید: بدن ما مانند یک سیستم بزرگ است که زخم های کوچک را درمان میکند. فیبروپلاست به داخل پوست میفرستد و کلاژن سازی میکند. و آن را به ناحیه آسیب دیده میفرستد. اساسا وقتی میکرونیدلینگ انجام میشود. مثل این است که پوستتان را زخم میکنیم. اما در پایان پوست را ضخیم تر میکنیم و با این روش بافت پوست بهبود میابد. دکتر جلیمان نیز معتقد است میکرونیدلینگ همچنین موجب بسته شدن منافذ باز پوست و ترمیم جای جوش و آکنه میشود. آیا به دنبال بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان هستید؟ ما Amoode را به شما معرفی میکنیم.

بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان |  مراحل میکرونیدلینگ و عوارض آن

درمان، ابتدا با تمیز کردن صورت شروع میشود و سپس یک گرم بیهوشی به پوست زده میشود. بعد از بی حس شدن پوست، ( که معمولا 10 تا 20 دقیقه طول میکشد) متخصص شروع میکند به انجام میکرونیدلینگ. به گفته دکتر نازاریان، یک قلم میکرونیدلینگ برای تمام صورت و گردن شما کافیست. در این مرحله سوزن ها به سمت بالا و پایین حرکت میکنند . به طوری که سر سوزن روی پوست خراش ایجاد کند. پس از تمام شدن این مرحله یک لایه دیگر سرم تزریق میشود. فراموش نکنید که میکرونیدلینگ اینگونه نیست که متخصص مانند یک خون آشام به جان پوست شما بیافتد. این کار فقط برای ترمیم است و مرحله ای ضروری است. شکل 2 همه چیز درباره میکرونیدلینگ را نشان میدهد.

بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان

شکل 2 همه چیز درباره میکرونیدلینگ

اگر وقتی به سر سوزن ها نگاه میکنید و حالتان بد میشود. باید به شما بگویم که واقعا جای نگرانی نیست. نترسید از اینکه این کار را انجام دهید. ما قبل از شروع کار از کرم بی حسی استفاده می کنیم و واقعا شما هیچ دردی حس نمی کنید. تنها چیزی که بعد از خارج شدن از اتاق میبینید، کمی قرمزی در ناحیه مورد نظر است. چیزی مثل نوعی آفتاب سوختگی. در بدرترین حالت نیز احتمالا کمی زخم های روی صورتتان به چشم بیاید. که در طی چند روز کاملا خوب خواهد شد. همه چیز درباره میکرونیدلینگ را با آموده بیاموزید.

بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان | چه کسی باید میکرونیدلینگ انجام دهد؟

Amoode را برای زیباتر شدن انتخاب کنید. دکتر نظریان میگوید: این روش برای جای جوش و آکنه بسیار خوب است. از آنجا که در این روش از گرما و حرارت استفاده نمی شود، میکرونیدلینگ کاملا مکانیکی است و برای همه انواع پوست ها هم مناسب است و هیچ خطری ندارد. این روش درمانی برای صاف کردن پوست، پر کردن جای زخم و آکنه بسیار عالی است . اگر هم زخمی روی صورتتان بوده که دیگر کاملا با همان شکل تو رفتگی جوش خورده است، میکرونیدلینگ میتواند به بهبود آن کمک کند.

اگر به دنبال یک مرکز خوب برای انجام میکرونیدلینگ هستید. باید بررسی های کاملی انجام دهید. مراکزی را انتخاب کنید که از دستکش و ماسک استفاده میکنند. برخی حتی  کرم بی حسی استفاده نمی کنند. حتما قبل از گرفتن وقت، این سوالات را بپرسید. آیا از ماسک استفاده میکنید؟ آیا کرم بی حسی میزنید؟ آیا مراقبت های لازم در مرکز انجام میشود؟ جواب دادن به شما در مورد این سوالات می تواند تصمیم گیری شما را بهتر کند. حتی اگر قیمت هم بالاتر باشد اما در عوض نتیجه مطلوب را خواهید گرفت. دقت کنید حتما تجهیزات مورد استفاده استریل شوند و کلیه مجوزهای لازم را دارا باشند. آموده را به دوستانتان معرفی کنید.

همراه با آموده

آیا از این مقاله لذت بردید؟

آیا این مقاله جوابگوی سوالات شما بود؟

آیا تجربه میکرونیدلینگ را داشته اید؟

تجربیات خود را با ما در میان بگذارید.

اگر شما هم موردی به نظرتان میرسد با ما در میان بگذارید.

منتظر نظرات، پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان هستیم.

آموزش میکرونیدلینگبهترین آموزشگاه آرایشگری دراصفهان

amoodeآمودهآموزشآموزش خدمات پوستبهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهانبهترین آموزشگاه آرایشگری دراصفهانبهترین آموزشگاه در زمینه خدمات میکرونیدلینگخدمات آرایشی آموده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *