بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان | مراحل کاشت ناخن

بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان | مراحل کاشت ناخن آموده

بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان | مراحل کاشت ناخنAmoode


عنوانبهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان | مراحل کاشت ناخن
نویسندهفاطمه حسنوند
دپارتماناوج شید
مدت زمان مطالعه4 دقیقه
تعداد کلمات1142 کلمه

 

بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان | مراحل کاشت ناخن

بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان | مراحل کاشت ناخن های اکریلیک، ژل و ابریشمی

بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان | نکات مهم برای مراحل کاشت ناخن در خانه

بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان | آموزش مراحل کاشت ناخن

گوشه های ناخن را شکل دهید و به آنها طرح دلخواه را بدهید.

بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان | ترمیم مراحل کاشت ناخن

شکل 1 بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان

شکل 2 مراحل کاشت ناخن

 

بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان | مراحل کاشت ناخن

بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان را با آموده بیشتر بشناسید. کاشت ناخن در خانه می تواند اولیل کار سخت به نظر برسد. اما بعد از تمرین میتوانید خودتان در خانه آن را انجام دهید. اگر دقت نکنید و بدون آگاهی این کار را انجام ندهید، کاشت ناخن ممکن است برایتان خطرناک باشد. اگر هم خیلی سریع نیستید نگران نباشید جای نگرانی نیست. تنها چیزی که به آن نیاز دارید کمی صبوری و چند وسیله از داروخانه است. از زمان های قدیم طیبایی دستها همیشه بخشی از نظافت ما بوده است. در این مقاله مراحل کاشت ناخن را یاد خواهیم گرفت. شکل 1 بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان را نشان میدهد.

زنان همیشه عاشق داشتن دستان زیبا هستند و همیشه مراقب ناخن های خود هستند. در مصر باستان  ناخنهای طولانی و بلند نماد ثروت و موقعیت عالی بوده است. امروزه ناخنهای زیبا جزیی از شخصیت ماست. اما همیشه همه از داشتن نعمت ناخن های زیبا برخوردار نیستند. ناخن های مصنوعی راهی است برای داشتن ناخن های زیبا و محکم. میتوانید با توجه به شکل انگشتان، نوع ناخن را انتخاب کنید و سپس روی آن را با موادی مثل ژل، یا مواد دیگر بپوشانید. در کل موادی که روی ناخن ها میزنند سه مورد است. ژل، اکریلیک و ابریشمی. Amoode را برای بهترین خدات انتخاب کنید.

بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان | مراحل کاشت ناخن آموده

شکل 1 بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان

بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان | مراحل کاشت ناخن های اکریلیک، ژل و ابریشمی

مواد اکریلیک از ترکیب مونومر مایع و یک پودر شیمیایی ساخته میشود. این مواد با قرار گرفتن در معرض هوا سفت میشود. این مواد سفت و ضخیم روی ناخن طبیعی ساخته میشود. قبل از استفاده از این مواد باید شکل ناخن را در نظر بگیرید تا اشتباه نکنید. در پایان نیز میتوانید به آن براق کننده بزنید.

ژل، موادی است که روی ناخن مصنوعی گذاشته میشود. گاهی حتی مستقیما آن را روی ناخن طبیعی میریزند. این کار باعث تقویت ناخن و طولانی شدن عمر آن میشود. تفاوت این مواد با اکریلیک در این است که برای کاشت ناخن ژل نیاز به قالب ناخن اصلی نیست و میتوان ناخن ها را زیر اشعه UV گذاشت تا ژل سفت و ضخیم شود.

این نوع کاشت ناخن معملا کمتر انجام میشود. در این فرایند قبل از اینکه ناخن را روی انگشت بچسبانیم جنس ابریشمی یا فایبرگلاس را به اندازه ناخن برش میدهیم و سپس روی ناخن قرار میدهند. این مواد عمر خیلی طولانی تری دارد اما به یک متخصص حرفه ای نیاز دارد. هرچند میتوان این کار را در خانه هم انجام داد. اما باید همه مواد را خریداری کنید و شخص حرفه ای آن را انجام دهد. از طرفی مواد اولیه این نوع کاشت بسیار هم گران قیمت است. مراحل کاشت ناخن را با آموده بشناسید. شکل 2 مراحل کاشت ناخن را نشان میدهد.

بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان | نکات مهم برای مراحل کاشت ناخن در خانه

برای کاشت ناخن در خانه به موارد زیر توجه کنید:

  • ناخنی که انتخاب میکنید. انواع مختلفی از ناخن ها در بازار وجود دارند که سفید، شفاف هستند. برخی هم براق و رنگی هستند. گاهی طرح دار و گاهی هم بدون طرح. همه این انواع پلاستیکی هستند. یکی از آنها را انتخاب کنید و شروعع کنید. من خودم سفید و روشن را ترجیح میدهم.
  • چسب ناخن. همه جا چسب ناخن به راحتی در دسترس است.
  • لوازم مانیکور. بسته ناخن. کاتر. عقب زن. ناخن گیر و غیره
  • قیچی یا برش دهنده
بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان | مراحل کاشت ناخن آموده

شکل 2 مراحل کاشت ناخن

بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان | آموزش مراحل کاشت ناخن

برای این مرحله ابتدا باید ناخن های طبیعی خودتان را آماده کنید. پس ابتدا دستان خود را کامل بشویید. اگر لاک، رنگ یا هر چیز دیگری روی ناخن ها است آنها را کاملا پاک کنید. Amoode  بهترین خدمات آرایشگری در اصفهان را ارائه میدهد.

پوست روی ناخن ها را به عقب فشار دهید تا کاملا عقب بروند.

حالا ناخن طبیعی خودتان را کاملا با استون پاک کنید. و نگذارید هیج مواد یا لک و یا رطوبتی روی آن باشد.

اگر ناخنهای بلندی دارید آنها را کوتاه کنید و گوشه ها را مرتب کنید. آیا بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان را میشناسید.

مهم ترین مرحله اینجاست. اندازه مناسب ناخن را انتخاب کنید. این مرحله به این خاطر مهم است زیرا اگر در اندازه گیری اشتباه کنید شکل ناخن خیلی زشت میشود. وقت بگذارید و حوصله کنید و اندازه دقیق ناخن را مطابق با منحنی کل ناخن طبیعی خودتان بگیرید. اگر نوک ناخنهای شما مکعبی و پهن است میتوانید آنها را برش دهید.

در این مرحله روی قسمتهای تو رفته ناخن چسب بریزید و روی کل سطح ناخن پخش کنید. سپس ناخن را روی چسب بگذارید. ناخن را خیلی فشار دهید تا حباب هوا زیر آن باقی نماند. خیلی هم مراقب باشید. زیرا این چسب خیلی قوی است و ممکن است باعث دردسر شما شود. آموده را میشناسید؟

30 ثانیه صبر کنید. سپس نوک ناخنها را با یک قیچی تیز برش دهید. گوشه های ناخن را شکل داده و طرح دلخواه را به آنها بدهید.

بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان | ترمیم مراحل کاشت ناخن

حالا سوهان را بردارید و به آرامی شروع کنید به سوهان کشیدن ناخن مصنوعی. تا جایی که با سطح ناخن طبیعی شما هماهنگ شود و یکنواخت شود. البته نباید به گونه ای باشد که ناخن طبیعی خودتان قابل لمس باشد. این کار را به آرامی انجام دهید تا خودتان متوجه پیشرفت کار بشوید. در این صورت است که میدانید تا کجا باید ادامه بدهید. ناخن را تمیز کنید و با یک دستمال آن را کاملا پاک کنید. میتوانید یک طرح زیبا برای لاک ناخن خودتان انتخاب کنید. بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان را دنبال کنید.

هرچند باید برای این کار تمرین کنید. اما من مطمئنم به راحتی این کار را یاد خواهید گرفت. اگر هم خواستید هر کاری که انجام داده اید را از بین ببرید و یا پاک کنید میتوانید از استون استفاده کنید. 10 دقیقه ناخن را در استون قرار دهید و میبینید که به راحتی همه چیز پاک شده است. اگر بعد از دو سه روز حوصله داشتید میتوانید همه نکات را روی ناخن انجام دهید. و آنها را ترمیم کنید. من شخصا هر سه چهار روز یکبار این کار را انجام میدهم. مراحل کاشت ناخن را در Amoode یاد بگیرید.

آموزش خدمات ناخنآموزش خدمات ناخن در اصفهانبهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان

amoodeآمودهآموزشآموزش کاشت ناخناموزش خدمات ناخنبهترین آموزشگاه های آرایشگری در اصفهانکاشت ناخنمراحل کاشت ناخن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *