قوانین و مقررات استفاده از خدمات و محصولات آموده

دوست گرامی؛ از اینکه و بسایت آموده را برای تهیه دوره ها و محصولات آموزشی انتخاب کرده‌اید، بسیار خوشحالیم. آموزشگاه آرایشگری آموده تمام تلاش خود را خواهد کرد تا با ارایه محصولات و مطالب آموزشی با کیفیت، تجربه‌ای متفاوت و کاربردی برایتان به ارمغان بیاورد.

قوانین عمومی

تمامی اصول ارائه شده در محتوای آموزشی آموزشگاه آرایشگری آموده مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران است. همچنین نسبت به اصول ارائه شده و محتوای تولید شده کاملا متعهد است. تمامی محتوای آموزشی آموزشگاه آموده دارای مجوزهای لازم بوده و در صورت هرگونه تغییر و تحول، به روز رسانی خواهد شد و در وبسایت آموده بارگزاری میشود.

شرایط خرید

  • محصولات ارایه شده در وبسایت،  توسط آموزشگاه آموده تولید شده و  مورد تایید اساتید و متخصصین آرایشگری است.
  • مسئولیت‌های مربوط به کیفیت و محتوای محصول و همچنین خدمات پس از فروش محصول بر عهده آموده است.

اطلاعات الکترونیکی کاربران

با وارد کردن اطلاعات مورد نیاز در بخش وارد کردن اطلاعات، یک حساب کاربری میسازید. اگر از قبل، حساب کاربری داشته باشید، میتوانید همان آدرس را وارد کنید.  لطفا در وارد کردن نام ایمیل خود دقت بفرمایید. در صورت انتخاب روش دریافت بصورت لینک دانلود، لینک‌ها به ایمیل نام کاربری شما ارسال می‌شود.

نکته پایانی

در نهایت لازم به ذکر است هر گونه استفاده غیر مجاز و یا سوء استفاده از محصولات آموزشگاه آرایشگری و بدون اطلاع آموزشگاه غیر مجاز بوده و پیگرد قانونی دارد. حق چاپ محفوظ است.