بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان | روشهای داشتن ابروهای حجیم

بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان

بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان آموده


روشهای داشتن ابروهای حجیمعنوان
فاطمه حسنوندنویسنده
اوج شیددپارتمان
5 دقیقهمدت زمان مطالعه
1200کلمهتعداد کلمات

بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان | روشهای داشتن ابروهای حجیم

بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان | از روغن کرچک استفاده کنید

روشهای داشتن ابروهای حجیم | از روغن نارگیل استفاده کنید

بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان | از آب پیاز استفاده کنید

روشهای داشتن ابروهای حجیم | از زرده تخم مرغ استفاده کنید

بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان | رژیم غذایی مناسب

شکل 1 بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان

شکل 2 روشهای داشتن ابروهای حجیم

 

آیا روشهای جالب Amoode  را امتحان کرده اید؟ ابروهای ضخیم همیشه مورد توجه بوده اند. ابروهای ضخیم و خوش فرم میتوانند ظاهر شما را بهتر کنند. اما ابروهای باریک چهره شما را شاید کمی پیرتر و خسته کننده جلوه دهند.  بسیاری افراد به دلیل اینکه خیلی ابروهایشان را با موچین برمیدارند و با از نخ و اپیلاسیون زیاد استفاده میکنند ابروهایشان نازک شده است. گاهی هم ابروهای نازک نتیجه تغذیه نامناسب و کمبود برخی مواد مغذی در بدن است. گاهی هم استفاده بیش از حد از مواد آرایشی نا مناسب باعث کم پشت شدن ابروها میشود. در نهایت گاهی هم عوامل پزشکی باعث کم پشت شدن و باریک شدن ابروها میشود. مثل کم کاری تیروئید، اگزما و یا آلوپسی. روشهای داشتن ابروهای حجیم را با آموده یاد بگیرید.

بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان | از روغن کرچک استفاده کنید

بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان برایتان از زیباتر شدن ابروها میگوید. اگر شما هم ابروهای خیلی نازکی دارید میتوانید با برخی روشهای خانگی به راحتی این مشکل را برطرف کنید. از روغن کرچک استفاده کنید. روغن کرچک یکی از موثرترین روشهای درمانی برای تقویت رشد ابروها است. این مواد حاوی پروتئین، ویتامین، اسیدهای چرب و آنتی اکسیدان است که فولیکول های مو را تغذیه میکند و باعث تقویت رشد مو میشود. همچنین ابروهای شما در برابر میکروارگانیسم هایی که مانع از رشد آنها میشوند مقاوم میشود. شکل 1 بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان را ببینید.

روشهای داشتن ابروهای حجیم

شکل 1 بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان

یک گوش پاک کن پنبه ای بردارید و سر آن را داخل روغن کرچک بزنید و روی ابروها بمالید. به مدت دو تا سه دقیقه و به آرامی ابروهای خود را با نوک انگشتانتان ماساژ دهید. میتوانید بعد از 30 دقیقه آن را بشویید. همچنین میتوانید قبل از خواب این کار را انجام دهید و اجازه دهید روغن تا صبح روی ابروهای شما بماند. پس از چند هفته متوجه تغییرات خواهید شد. در صورتی که روی پوستتان احساس سوزش یا ورم کردید باید مصرف روغن کرچک را متوقف کنید.

روشهای داشتن ابروهای حجیم | از روغن نارگیل استفاده کنید

برای داشتن ابروهای متراکم و پر پشت با Amoode همراه باشید. میتوانید از روغن نارگیل استفاده کنید. پروتئین های مختلف و مواد مغذی مثل ویتامین E  و آهن موجود در روغن نارگیل باعث تقویت ابروهای شما و ضخیم کردن آنها میشود. همچنین روغن نارگیل باعث تیره شدن ابروهایتان هم میشود. چند قطره روغن نارگیل را گرم کرده و با نوک انگشتانتان روی ابروها بمالید. برای تقویت گردش خون چند دقیقه به آرامی ماساژ دهید. میتوانید آن را یک شب بگذارید. صبح روز بعد آن را با آب گرم بشویید. این کار را روزانه و به مدت یک تا دو ماه انجام دهید تا متوجه تغییرات در ضخامت ابروهایتان شوید. بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان برایتان از زیبا شدن میگوید.

از روغن زیتون استفاده کنید. روغن زیتون برای رشد ابرو بسیار مفید است. این روغن سرشار از ویتامین E است. روغن زیتون باعث رشد سریعتر و افزایش ضخامت ابروها میشود. همچنین ماندگاری آن نیز بیشتر است. قبل از خواب به مدت 5 دقیقه ابروهای خود را با روغن زیتون گرم ماساژ دهید. آن را یک شب بگذارید و سپس صبح روز بعد آن را با آب گرم بشویید. اگر میخواهید از روش دیگری استفاده کنید. میتوانید روغن زیتون را با یک دوم قاشق چایخوری جدا کرده و آن را با چند قطره عسل مخلوط کنید. آن را روی ابروها بمالید و چند دقیقه ماساژ دهید. به مدت 30 دقیقه صبر کنید و سپس آن را با آب گرم بشویید.  اگر هر روز یکی از این روشها را دنبال کنید مطمئنا بعد از چند هفته به نتیجه خواهید رسید. آیا شما هم روشهای داشتن ابروهای حجیم را میدانید؟

بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان | از آب پیاز استفاده کنید

بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان را میشناسید؟آب پیاز نیز به رشد سریعتر و متراکم کردن ابروها کمک میکند. آب پیاز دارای گوگرد است که باعث تولید کلاژن میشود و باعث رشد مو و ابرو میشود. آب پیاز همچنین باعث تقویت فولیکول های مو میشود. روش کار به این شکل است که یک پیاز کوچک را خرد کرده و آب آن را کامل بگیرید. آب پیاز را حدود 5 دقیقه روی ابروهایتان ماساژ دهید. بگذارید تا خشک شود و سپس با آب ولرم و به روشی کاملا آرام آن را بشویید. میتوانید از این روش به مدت چند هفته و چند بار در روز انجام دهید. آموده را دنبال کنید و زیبایی طبیعی را به خود هدیه دهید.

روشهای داشتن ابروهای حجیم | از زرده تخم مرغ استفاده کنید

موهای ابرو از پروتئین کراتین ساخته شده است. تخم مرغ منبع عالی پروتئین است. بنابراین میتواند به بهبود رشد ابروهای شما کمک کندو همین امر باعث ضخیم شدن ابروهای شما خواهد شد. روش کار به این شکل است که یک تخم مرغ را بشکنید و زرده آن را جدا کنید. آنقدر آن را هم بزنید تا به صورت خامه ای شود و اصطلاحا قوام بیاید. به وسیله یک گوش پاک کن آن را به ابروهایتان بزنید و اجازه دهید تا به مدت 15 تا 20 دقیقه بماند و سپس آن را با آب سرد بشویید. هفته ای یک یا دو بار از این روش استفاده کنید تا پروتئین درمانی کنید. من مطمئنم از نتیجه راضی خواهید بود. روشهای داشتن ابروهای حجیم را از Amoode بخواهید.  شکل 2 روشهای داشتن ابروهای حجیم را نشان میدهد.

روشهای داشتن ابروهای حجیم

شکل 2 روشهای داشتن ابروهای حجیم

دانه شنبلیله را استفاده کنید. تخم شنبلیله میتواند باعث ضخیم شدن ابروها شود. این گیاه سرشار از پروتئین و اسید نیکوتین و لسیتین است که باعث تقویت ابروها میشود. تخم شنبلیله در بازسازی فولیکول های مو بسیار موثر است. روش کار به این شکل است که یک قاشق چایخوری تخم شنبلیله را به مدت 5 دقیقه در آب بخیسانید. دانه های خیس شده را خرد کنید و سپس کمی روغن نارگیل یا روغن بادام را به آن اضافه کنید. قبل از اینکه به رخت خواب بروید مایع را روی ابروها بزنید. اجازه دهید یک شب روی ابروها بماند. صبح آن را با آب ولرم بشویید. میتوانید از این روش دو تا سه بار در هفته انجام دهید. پس از دو ماه نتیجه را خواهید دید.

بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان | رژیم غذایی مناسب

در پایان گفتن این نکته بسیار مهم است که حتما رژیم غذایی خود را درست کنید. رژیم غذایی را استفاده کنید که سرشار از ویتامین های A ، C، E،  و پروتئین ها باشد. موادی مثل فلفل قرمز، سیب زمینی شیرین و هویج، لیمو، کلم بروکلی و پرتقال. غذاهای پر پروتئین مثل بادام، بادام زمینی، ریحان، اسفناج و زیتون. همچنین پنیر، لوبیا، عدس و ماست بخورید. اگر هم بدن شما کمبود زیادی دارد میتوانید از مکملهای غذایی استفاده کنید. با آموده همراه باشید تا از روشهای خانگی زیبا شدن مطلع شوید.

سوالات متداول

آیا برای داشتن ابروهای حجیم میتوانیم از روغن زیتون استفاده کنیم؟

بله روغن زیتون یکی از مواردی است که به رشد ابروها کمک بسیاری میکند.

آیا رنگ کردن ابروها به آنها آسیب میزند؟

بله بهتر است تا میتوانید از رنگ های شیمیایی استفاده نکنید.

ایا مداد کشیدن در ابروها باعث آسیب رساندن به آنها میشود؟

رنگهای آرایشی اکثرا شیمیایی هستند و اگر مداد شما از مواد شیمیایی است در دراز مدت به ابروهای شما آسیب میزند.

آموزش خود آراییبهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان

amodeآمودهآموزشآموزش روشهای خانگی ابروهای حجیمآموزش میکاپ در اصفهانبهترین آموزشگاه آرایشگری دراصفهانبهترین اموزشگاه ارایشگری در زمینه خدمات میکاپخدمات آرایشی آموده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *