بهترین اموزشگاه ارایشگری در اصفهان | دوره اموزشی رنگ و مش در اصفهان

بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان

بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان amoode


بهترین اموزشگاه ارایشگری در اصفهان  | دوره اموزشی رنگ و مش در اصفهان

عنواندوره آموزشی رنگ و مش در اصفهان
نویسندهح.شاه رجبی
د‍‍‍پارتماناوج شید
زمان مطالعه00:12:30
تعداد کلمات1197

فهرست مطالب

آموزش رنگ و مش | بهترین اموزشگاه ارایشگری در اصفهان

دوره حرفه ای نیز اموزش فوق تخصصی

وسایل مورد نیز جهت آموزش دوره | بهترین اموزشگاه ارایشگری در اصفهان

ترفندهای آموزشی رنگ و مش  موی طبیعی بصورت کلاهی یا مش سوزنی :

ترفندهای آموزشی رنگ و مش  موی طبیعی برای خشک شدن

ترفندهای آموزشی رنگ و مش  موی طبیعی پس از خشک شدن

انواع تکنیک های آموزشی دوره های رنگ و مش :

چند نکته مهم که در رابطه با مش کردن مو ها باید بدانیم :

روش های مش کردن موهای طبیعی توسط فویل بدین صورت است :

فهرست شکل

شکل 1بهترین اموزشگاه ارایشگری در اصفهان

شکل 2 دوره اموزشی رنگ و مش در اصفهان

 

 

آموزش رنگ و مش | بهترین اموزشگاه ارایشگری در اصفهان

در آموزشگاه آموده اموزش رنگ و مش در 2 دوره مبتدی و حرفه ای اموزش داده می شود.  انواع اموزش رنگ و مش شامل رنگ و مش حرفه ای ،آمبره ، سامبره ،مش کلاهی ، مش,  ،با فویل ،انواع لایت ،دکلره ، دکوپاژ و روشن کردن موی تیره  ،هایلایت های فانتزی و ……است که در دوره اموزشی رنگ و مش در اصفهان اموزش داده می شود

دوره مبتدی شامل آموزش پایه رنگ ها و انواع رنگ ،کیفیت رنگ هاوهمچنین ساختار رنگ تلوگ خوانی و …. است که بصورت تئوری در بهترین اموزشگاه ارایشگری در اصفهان اموزش داده می شود.

دوره حرفه ای نیز اموزش فوق تخصصی

در دوره حرفه ای نیز اموزش فوق تخصصی رنگ و مش ، اموزش مش  با فویل ،مش شعاعی،دکوپاژ دکلره کامل ترمیم دکلره، مردانساژ هایلایت های فانتزی، آمبره،اموزش انواع هایلایت ها  لولایت ها، موی لایت , سان لایت , هافلایت ، آموزش مش بارانی , مش خورشیدی و کار با کرپلکس و اولاپلکس که بصورت عملی در بهترین اموزشگاه ارایشگری در اصفهان  اموزش داده می شود پس از این دوره هنرجو قادر است تمامی موارد اموزشی خود را بر روی موی طبیعی انجام دهد.آموده در دوره اموزشی رنگ و مش در اصفهان بنا به درخواست هنرجو به صورت خصوصی ،نیمه خصوصی و گروهی اجرا میکند .

وسایل مورد نیز جهت آموزش دوره | بهترین اموزشگاه ارایشگری در اصفهان

جهت اموزش رنگ و مش مو در دوره اموزشی رنگ و مش در اصفهان  وسایلی مورد نیاز است که این وسایل شامل ،شانه گرد ،کاسه رنگ ، رنگ، کلیپس ، قلاب، بیگودی فر، ساده و ماژور، حوله يکبار مصرف ،پيش بند يکبار مصرف، كلاه رنگ نايلوني يکبار مصرف،فويل آلومينيوم با عرض 11 و 51 سانتي متر، كلاه مش متوسط و بزرگ، سنجاق سر فلزي، مواد ضد عفوني ابزار، نرم كننده فوري و عميق مواد ويتامينه رنگ مو در تن هاي مختلف )رنگ هاي دائم،موقت و نيمه موقت اکسیدان کرم : ۳درصد- ۶ درصد – ۹ درصد- ۱۱ درصد، تثبيت كننده رنگ مو مايع ، كرم بي رنگ كننده كرمي، پودر بي رنگ كننده پودر آبي و سفيد، سرشوی، سشوار كلاهي برقي، سشوار دستي، اتو مو و …..که این اموزش در بهترین اموزشگاه ارایشگری در اصفهان توسط این ابزار انجام میشود .

با نگاهی به شکل 1بهترین اموزشگاه ارایشگری در اصفهان

دوره آموزشی رنگ و مش در اصفهان بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان

  ترفندهای آموزشی رنگ و مش  موی طبیعی بصورت کلاهی یا مش سوزنی :

برای مش کردن مو دوره اموزشی رنگ و مش در اصفهان روش های مختلفی وجود دارد که یکی از شیوه های شایع  هایلایت کردن با کلاه است ؛این روش یکی از روش هایی است که در بین بانوان خیلی پرطرفدار است در زمینه اموزش رنگ و مش کلاهی ابتدا باید موها را به خوبی شانه کنید تا گره ای نداشته باشند به هیچ عنوان نباید موها خیس باشند تا بتوانند به راحتی از سوراخ کلاه بیرون بیایند که این روش  به راحتی در آموزشگاه آموده ، بهترین اموزشگاه ارایشگری در اصفهان اموزش داده میشود .

  ترفندهای آموزشی رنگ و مش  موی طبیعی برای خشک شدن

پس از انکه از خشکی و کاملا  شانه بودن موها اطمینان حاصل نمودید کلاه مخصوص مش را که دارای سوراخ های متعددی است بر سر گذاسته و با قلاب به مقدار دلخواه دسته ای از موها رااز سوراخ  بیرون کشیده سپس مشغول اماده کردن رنگ مخصوص مش میکنیم که باید اکسیدان را با پودر یا رنگ مخصوص مش مخلوط کرده اکسیدان باید به مقداری باشد که مواد نه سفت باشد و نه شل . amoode در دوره اموزشی رنگ و مش در اصفهان در بهترین اموزشگاه ارایشگری در اصفهان تمامی این موارد به شما اموزش میدهد. آموده

  ترفندهای آموزشی رنگ و مش  موی طبیعی پس از خشک شدن

پس از ان مواد را کاملا با دقت در یک جهت به موها میزنیم و با یک نایلون یا کلاه های معمولی موها را پوشانده و منتظر میمانیم تا رنگ به  پایه برسد ، پس از انکه رنگ به پایه رسید موها رو شسته پس از آن  نوبت به رنگساژ می رسد .باید رنگساژ مورد نظر را انتخاب کنیم وپس از ان  موها را رنگ میکنیم .تقریبا پس از گذست حدود یک ربع تا نیم ساعت (بستگی به نوع مو دارد) که این مدت زمان دهی را پس از گذارندن دوره اموزشی رنگ و مش در اصفهان در بهترین اموزشگاه ارایشگری در اصفهان  متوجه خواهید شد  و اموزشگاه آموده   amoode تمامی این موارد را به شما اموزش واهد داد سپس  موها را شسته و پس از ان سشوار میکشیم .

انواع تکنیک های آموزشی دوره های رنگ و مش :

در دوره اموزشی رنگ و مش در اصفهان در اموزشگاه amoode  دکلره اصولی ، اموزش انواع اکسیدان ، اموزش هم پایه و تراز  کردن مو، اموزش رنگساژ کردن ،اموزش مردانساژ، اموزش شناخت انواع رنگ ها و واریاسیون ها و تفاوت رنگساژ و رنساژها ،کراتینه سرد و گرم و اموزش رنگ های فانتزی و اموزش چگونگی  روشن کردن مو و ……. در بهترین اموزشگاه ارایشگری در اصفهان  داده میشود.

شکل 2 دوره اموزشی رنگ و مش در اصفهان

بهترین آموزشگاه آرایشگری دراصفهان

شکل 2 دوره اموزشی رنگ و مش در اصفهان

چند نکته مهم که در رابطه با مش کردن مو ها باید بدانیم :

در دوره اموزشی رنگ و مش در اصفهان ،برای بلوند کردن و روشن کردن موها از اکسیدان قوی استفاده نکنید چون باعث از بین رفتن  و تضعیف ریشه موها وشکستگی ساقه ی موها میشود .و امکان سوختگی موها وجود دارد سعی کنید برای دکلره کردن از مواد خوب استفاده کنید چون تاثیر بسزایی بر موها وبه پایه رسیدن رنگ  مو دارد .در صورت دکلره و مش کردن موها باید بصورت مداوم از موها مراقبت کنیم زیرا که ریشه موها بسیار حساس  و شکننده میشوند و باید از ویتامینه و نرم کننده استفاده کنیم که همه ی این موارد در بهترین اموزشگاه ارایشگری در اصفهان اموزش داده میشود.آموده

 روش های مش کردن موهای طبیعی توسط فویل بدین صورت است :

مش مو با فویل نسبت به مش کلاهی روشی اسانی که زمان کمتری نیز میبرد و نسبت به مش کلاهی هزینه کمتری دارد . در دوره اموزشی رنگ و مش در اصفهان  ،اولین قدم برای مش مو به واسطه فویل این است که مو را تقسیم بندی کرده پس از ان دسته مو را دکلره کرده و با فویل میبندیم برای دکلره کردن باید در نظر بگیریم که دکلره را از سمت راست کنار گوش شروع میکنیم تا نتیجه بهتری داشته باشد.و پس از انکه رنگ به پایه رسید موها رو شسته و رنگساژ میکنیم . این روش نیز آسانترین  روشی است که در خانه نیز میتوان انجام داد و با استفاده از این روش موی شما زیبا و متفاوت بنظر میرسد . رنگ مو تاثیر بسزایی بر چهره ی بانوان میگذارد . بهترین اموزشگاه ارایشگری در اصفهان که میتواند در این راستا به شما  کمک کند آموده است که اماده خدمت به شما هنرجویان عزیز میباشد .

دوره آموزش رنگ و مش دراصفهان

amoodeآمودهآموزش رنگ و مشبهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهانبهترین آموزشگاه آرایشگری دراصفهاندوره آموزش رنگ و مش دراصفهانرنگ و مش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *