بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان | 8 اشتباه رایج در پاکسازی صورت

بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان

بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان آموده


عنوان8 اشتباه رایج در پاکسازی صورت
نویسندهفاطمه حسنوند
دپارتماناوج شید
مدت زمان مطالعه5 دقیقه
تعداد کلمات992 کلمه

بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان | 8 اشتباه رایج در پاکسازی صورت

بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان | اشتباه رایج اول و دوم

بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان | اشتباه رایج سوم، چهارم و پنجم

بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان | اشتباه رایج ششم، هفتم و هشتم در پاکسازی صورت

شکل 1 بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان

شکل 2 هشت اشتباه رایج در پاکسازی صورت

 

آیا با خدمات زیبایی آموده آشنا هستید؟ میدانیم که پاکسازی پوست کار راحتی است. درست است؟ از آب استفاده میکنم. چند ماده را با هم مخلوط میکنیم. اصولا هم نتیجه خوب میشود. اما یک سری مواد هستند که وقتی با هم ترکیب میشوند حتی میتوانند برای پوست بسیار هم مضر باشند. انتخاب مواد کار راحتی نیست. اگر هم به خوبی بعد از انجام آن شستشو را انجام ندهیم باز هم ممکن است دچار اشتباه شویم. Amoode پیشنهادات خوبی برایتان دارد.

بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان | اشتباه رایج اول و دوم

1-شاید اصلا نباید از دستمال های مرطوب برای شستشو استفاده کنیم. بله درست است. دستمال مرطوب. همه ما میدانیم استفاده از آنها خیلی راحت است اما آیا دستمال های مرطوب به پوست ما اسیب نمی زنند؟ اکثر آنها با مواد شیمیایی ساخته شده اند و کل مواد آرایشی روی پوست را از بین نمی برند. بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان برایتان از  8 اشتباه رایج در پاکسازی صورت میگوید. مواد شیمیایی موجود در دستمال های مرطوب اکثر مواقع باعث خراب شدن پوست میشوند. ناگفته نماند که بسیاری افراد حتی از دستمال مرطوب برای پاک کردن ریمل و خط چشم استفاده میکنند. و آن را محکم روی چشم میمالند. آیا میدانید با پوست خود چه میکنید؟ شکل 1 بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان را نشان میدهد.

8 اشتباه رایج در پاکسازی صورت

شکل 1 بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان

2- به نظر میرسد که منطقی باشد افرادی که دارای پوست چرب هستند صورتشان را مرتب با آب و صابون بشورند. اما واقعیت این است که خیلی دارید به پوست خود سخت میگیرید. زیرا واکنش طبیعی پوست شما این است که چرب و روغنی باشد و نباید خیلی به آن اهمیت دهید. همین که چربی روی پوست را کنترل کنید کافیست. کمی با پوست خود مهربان تر باشید و از شستشو کننده های ملایم استفاده کنید . مرتب صورت خود را در طول روز با آب و صابون نشویید. دو بار شستشو با آب و صابون ملایل در روز کافیست. صورت را بدون اینکه خیلی به آن فشار بیاورید خشک کنید. به طوری که کمی رطوبت روی آن باقی بماند. آیا شما هم اشتباهات دیگری غیر از این 8 اشتباه رایج در پاکسازی صورت میشناسید؟

بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان | اشتباه رایج سوم، چهارم و پنجم

3-کمی به موادی که در طول روز به صورتمان میمالیم فکر کنیم. ضد آفتاب، کرم، آب و … همه اینها با گذشت زمان اثرات خود را روی پوست میگذارند. این مواد را روی پوست میمالیم و به بیرون از خانه میرویم. در هوای آلوده شهر زمان میگذرانیم و شب که به خانه میرویم فقط از یک شستشو با آب و صابون استفاده میکنیم. آیا میدانید با این کار چه بر سر پوست خود می آورید؟ از بین بردن چربی طبیعی پوست. باز شدن منافذ پوست و …  بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان را با آموده تجربه کنید.

4- تاثیر دما روی پوست. این جمله را آویزه گوش خود کنید. آب گرم منافذ پوست را باز نمی کند  و آب سر نیز منافذ را نمی بندد. در واقع تغییرات دما در آب فقط باعث ایجاد شوک روی پوست میشود. بنابراین کلا به سرد و گرم کردن آب فکر نکنید و همیشه دمای آب را به صورت ولرم نگهدارید. Amoode برایتان از زیبایی طبیعی میگوید.

5- اسکراب، اسکراب، اسکراب ( و دوباره اسکراب). بعد از هر اسکراب پوست کاملا نرم و تازه میشود. این یک حالت خوشایند برای ما دارد که ممکن است به آن معتاد شویم. و بخواهیم هر روز انجامش بدهیم. اما این کار را نکنید. هفته ای یکبار انجامش بدهید تا منافذ پوست باز نشوند. حتی اگر پوستتان هیچ مشکلی هم ندارد باز هم هر روز این کار را نکنید. اگر میخواهید پوستی صاف و بدون چروک داشته باشید از لایه بردارهای ملایم استفاده کنید. شکل 2 هشت اشتباه رایج در پاکسازی صورت را ببینید.

بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان

شکل 2هشت اشتباه رایج در پاکسازی صورت

بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان | اشتباه رایج ششم، هفتم و هشتم در پاکسازی صورت

6- کرم های مرطوب کننده. خیلی پوست را خنک میکنند. نه؟ برای مرطوب کردن پوست های خشک بسیار عالی هستند. اما دقیقا همینجا کمی صبر کنید. زیرا مواد کرم مرطوب کننده جذب پوست نمی شود و به محض مالیدن کرم های مرطوب کننده سطح پوست را کمتر میتوان تمیز کرد. بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان در این مقاله راجع به 8 اشتباه رایج در پاکسازی صورت صحبت میکند.

7- مواد تشکیل دهنده کرم ها. همه ما کم کاری میکنیم. زیرا فقط موارد درشت برچسب کرم ها را میخوانیم. آرایش را هم که پاک کردیم به فکر بعد از آن نیستیم. خصوصا اگر روی جعبه نوشته باشد کوچک کننده منافذ پوست. خیلی سریع آن را میخریم. مواد شیمیایی به کار رفته در این کرم ها گاهی میتوانند حساسیت های بدی ایجاد کنند. برای مثال سدیم سولفات که در مواد آرایشی است و هر روز از آن استفاده میکنیم خیلی به خراب کردن پوست کمک میکند. این مواد در واقع کاملا غیر ضروری است و باید از آن دوری کرد.  خدمات Amoode را برای جذابتر شدن انتخاب کنید.

8- هزینه زیادی کردن. پاکسازی پوست یکی از کارهای مهم است که باید انجام داد. اما نباید هزینه آن سرسام آور باشد. به خاطر داشته باشید که قرار است برای هر بار رسیدگی به پوست مقداری پول هزینه کنید. بودجه مناسبی را برای آن در نظر بگیرید . مراقب باشید خیلی درگیر هزینه های گزاف مواد پاک کننده پوست نشوید. با آموده همراه باشید و همیشه زیبا بمانید.

سوالات متداول

آیا سرکه سیب برای رطوبت پوست مفید است؟

سرکه سیب باید هر شب قبل از خواب به پوست اسپری شود. در این صورت پوست مرطوب خواهد شد.

آیا ماسک های میوه برای جوانسازی مناسب هستند؟

ابتدا باید نوع پوستتان و نوع میوه و خواص آن مشخص شود و سپس بر همان اساس ماسک میوه را انتخاب کرد.

آیا پاکسازی باعث پیر شدن پوست نمیشود؟

در صورتی که بیش از حد انجام شود و بعد از آب آبرسانی انجام نشود و بدون محافظ جلوی آفتاب قرار بگیرید حتما باعث پیری و آسیب پوست میشود.

بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهانخدمات پاکسازی و زیبایی پوست

amodeآمودهآموزشآموزش پاکسازی پوست صورت دراصفهانآموزش خدمات پوستبهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهانخدمات پوستی آمودهروش های خانکی پاکسازی پوست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *