بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان | کارهای ضروری قبل از آرایش

بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان

بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان آموده


عنوانکارهای ضروری قبل از آرایش
نویسندهفاطمه حسنوند
دپارتماناوج شید
مدت زمان مطالعه5 دقیقه
تعداد کلمات1168کلمه

 

بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان | کارهای ضروری قبل از آرایش

بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان | کارهای ضروری قبل از آرایش

بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان | از تونر یا سرم استفاده کنید

از کرم چشم استفاده کنید | کارهای ضروری قبل از آرایش

بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان | از مرطوب کننده استفاده کنید

کارهای ضروری قبل از آرایش | از پرایمر استفاده کنید

شکل 1 بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان

شکل 2 کارهای ضروری قبل از آرایش

 

بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان برایتان از زیباتر شدن میگوید. یک آرایش زمانی زیبا به نظر می آید که پوست شما سالم و پاکسازی شده باشد. اکثر ما معمولا فراموش میکنیم که قبل از انجام یک آرایش کامل باید پوست خود را برای آن آماده کنیم. حال یک پوست آماده چگونه است؟ یک پوست آماده یعنی پوستی که پاکسازی شده باشد. جوش ناجور نداشته باشد. گونه های سرحال و برجسته داشته باشد. چشم ها براق و لب ها ابرسانی شده باشند. ما در این مقاله قرار است به شما آموزش دهیم که چگونه میتوانیم پوست خود را برای آرایش آماده کنیم. مواردی که به شما در داشتن یک آرایش خوب به شما کمک خواهد کرد. آموده در این مقاله در مورد کارهای ضروری قبل از آرایش میگوید.

بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان | کارهای ضروری قبل از آرایش

از یک پاک کننده مناسب صورت خودتان استفاده کنید. صورت خود را با آب ولرم بشویید و از یک صابون یا یک محلول ملایم و نرم استفاده کنید. این کار باعث آرام شدن پوست شما میشود. همین کار به صاف شدن پوست شما کمک میکند.  یک پاک کننده مناسب را چطور میتوانیم انتخاب کنیم؟ انتخاب یک پاک کننده مناسب اولین قدم برای داشتن یک صورت آماده برای آرایش است. اگر پوست شما حساس است، از تمیز کننده های حاوی اسید گلیکولیک استفاده نکنید. زیرا ممکن است باعث قرمزی و تحریک پوست شما شود. محلولی انتخاب کنید که به اندازه کافی ملایم باشد. تا به شما در داشتن یک پوست آرام و بدون التهاب کمک کند. این کار باعث میشود چهره شما مانند شبنم بدرخشد. کارهای ضروری قبل از آرایش را با Amoode بیاموزیم. شکل 1 بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان را ببینید.

کارهای ضروری قبل از آرایش

شکل 1 بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان

همچنین به دنبال پاک کننده هایی باشید که PH متعادلی داشته باشند. در حالت ایده آل، PH زبیعی پوست شما باید بین 5 تا 6 باقی بماند. هر چه PH کمتر باشد اسیدی تر میشود. اگر مشکلات جدی پوستی ندارید، خوب است که از پاک کننده هایی استفاده کنید که  PH آن با پوست شما مطابقت داشته باشد. اگر پوستی دارید که مستعد جوش و آکنه زدن است، به دنبال پاک کننده هایی باشید که کمی اسیدی تر باشد. زیرا این مواد در مبارزه با باکتری ها روی پوست شما کمک خواهند کرد. قطعا دوست ندارید صورت شما بعد از آرایش شبیه کیک شود. درست است؟ پس بیایید مقصر اصلی این فاجعه را از بین ببریم. سلولهای مرده پوست!!! لایه برداری باعث میشود سلولهای زنده و سالم دیده شوند و پوست صاف و درخشان به نظر بیاید. بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان را میشناسید؟

بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان | از تونر یا سرم استفاده کنید

زمانی که کاملا پوستتان را لایه برداری کردید، از یک تونر یا سرم استفاده کنید و روی صورت بمالید. چند ثانیه صبر کنید تا خشک شود. تونر برای افرادی که پوست چرب دارند خیلی مفید است. اما سرم برای افرادی که پوست خشک دارند مناسب است و تاثیر شگفت انگیزی خواهد داشت. زیرا سرم باعث رطوبت پوست خواهد شد. این مرحله، مرحله ای است که گاهی اصلا حوصله انجام دادن آن را نداریم. اما واقعا این مرحله خیلی اهمیت دارد. حال چگونه میتوانیم سرم مناسب را انتخاب کنیم؟  کارهای ضروری قبل از آرایش را در این مقاله یاد بگیرید. سرمی را انتخاب کنید که حاوی مواد زیر باشد:

  • دارای ویتامین C باشد برای نرم کردن پوست
  • دارای هیالورونات سدیم برای مرطوب کردن سطح پوست
  • گیاهانی که باعث آبرسانی پوست شده و پیری و چروک پوست را به حداقل میرسانند.

از کرم چشم استفاده کنید | کارهای ضروری قبل از آرایش

آیا فکر میکنید این مرحله مهم نیست؟ باز هم به این مرحله فکر کنید. اما کمی با دقت بیشتر. کرم دور چشم حتی گاهی باید قبل از سرم و تونر استفاده شود. اما باید لایه نازکی از آن استفاده شود. این کار به پوست اطراف چشم شما کمک میکند تا مرطوب بماند و چشم ها شاداب و بیدار به نظر میرسد. پوست اطراف چشم شکننده و نازک است. بنابراین مطمئن شوید که کرم چشم را به خوبی ماساژ داده اید. و آن را به صورت یکنواخت پخش کرده اید. آیا برای زیبایی طبیعی به آموده سر زده اید؟ شکل 2 کارهای ضروری قبل از آرایش را نشان میدهد.

بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان

شکل 2 کارهای ضروری قبل از آرایش

بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان | از مرطوب کننده استفاده کنید

در این مرحله چه پوست شما چرب باشد و چه خشک لازم و ضروری است. قبل از آرایش باید از مرطوب کننده ای استفاده کنید که سبک باشد تا صورت خیلی چرب و روغنی نشود. حتما از مرطوب کننده ای استفاده کنید که مناسب با پوست خودتان باشد و بتواند تمام طول روز روی پوست بماند. یکی از کارهایی که باید انجام دهید این است که کرم را با ضربه و فشار روی پوست بزنید و آن را ماساژ ندهید. این کار باعث میشود که کرم کامل و به درستی داخل پوست رفته و آن را یکنواخت کند. Amoode پیشنهادات خوبی برایتان دارد.

اگر روی پوست شما زخم یا جوش تازه و سر باز دارید حتما از مرطوب کننده های بدون روغن و غیر کامدوژنیک استفاده کنید. اگر پوست خشکی دارید به دنبال نوع روغنی آن باشید. بهترین آموزشگاه ارایشگری در اصفهان را با آموده تجربه کنید.

کارهای ضروری قبل از آرایش | از پرایمر استفاده کنید

پرایمر مثل یک سد عمل میکند. سدی که مانع از مخلوط شدن مرطوب کننده و چربی پوست میشود. پرایمز پایه یک آرایش خوب و بی عیب و نقص است. همچنین پرایمر به عنوان سدی عمل مییکند که مانع از ایجاد خطوط و چروک بعد از آرایش ناشی از خندیدن یا خمیازه کشیدن میشود. Amoode  به شما روشهای ساده زیبا شدن و زیبا ماندن میگوید.

به عنوان آخرین مرحله از کارهای قبل از آرایش باید به دنبال یک کرم به عنوان آغاز گر باشید. این کار باعث میشود منافذ و شکاف های پوست پر شده و کاملا صاف شود. حال پوست شما برای آرایش آماده است. اگر پوست شما مستعد جوش و آکنه است میتوانید از کرم های متمایل به رنگ سبز استفاده کنید. این کار پوست شما را یکدست نشان میدهد. حال که کارهای قبل از آرایش را انجام دادید میتوانید شروع به آرایش کنید. حالا آرایش شما زیباتر نشان داده خواهد شد. ضمن اینکه صورتتان درخشان تر به نظر میرسد. حتی میتوانید از خودتان عکس بگیرید و بدون گذاشتن فیلتر آن را در صفحه اینستاگرام خود بگذارید.

سوالات متداول

آیا استفاده از روغن ها قبل آرایش خوب است؟

چون این روغن ها خیلی جرب هستند استفاده از آنها توصیه نمیشود.

آیا میتوان بدون این کارها آرایش کرد؟

میتوانید اما کیفیت آرایش به خوبی توضیحاتی که دادیم نمیشود.

آیا بخور دادن قبل از آرایش خوب است؟

بخور منافذ پوست را باز میکند. زمانی که آرایش میکنید کرم داخل منافذ رفته باعث زودتر پیر شدن پوست میشود.

آموزش خود آراییبهترین آموزشگاه آرایشگری دراصفهان

amoodeآمودهآموزش پاکسازی پوست صورت دراصفهانآموزش میکاپ در اصفهانبهترین آموزشگاه آرایشگری دراصفهانخدمات آرایشی آمودهخدمات پوستی آمودهمیکاپ عروس دراصفهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *