بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان | های لایت مو در اصفهان

بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان های لایت مو در اصفهان


بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان | های لایت مو در اصفهان

فهرست مطالب

های لایت مو چیست؟

انواع روش های لایت مو

های لایت تیکه ای

های لایت مخفی

های لایت آمبره

نکته

بهترین روش های لایت مو

نکات مهم قبل از های لایت مو

چگونگی مراقبت بعد از های لایت شدن مو

فهرست اشکال

شکل 1بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان

شکل 2بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصهان

 

عنوانبهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان
نویسندهخانم گلی
دپارتمانمجموعه اوج شید
زمان مطالعه9 دقیقه
تعداد کلمات940

 

بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان

های لایت مو در اصفهان

های لایت مو در اصفهان چیست؟

های لایت یعنی یه قسمت های از مو برجسته تر از بقیه نمایان می شود، در این روش اسیب کمتری نسبت به مدل های دیگر به مو می رسد. های لایت مو در اصفهان همان گونه که از اسمش پیداست برای موهای تیره به کار می رود و قسمتهای از آن روشن می شود برای همین به مو جلوه خاص و زیبایی می دهد. در بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان دیگر نیازی به رنگ کامل موی سر نیست و فقط قسمتهای آن به صورت نواری رنگ می شود، به همین علت است که می گوییم مو آسیب کمتری می بیند.

انواع روش های لایت مو در اصفهان

های لایت تیکه ای

در این روش باید رنگ های لایت مو در اصفهان مورد نظر از رنگ  اصلی موی شما یک یا دو درجه روشن تر باشد . از قسمت روی مو خود نیکه ای سه سانتی از موی خود را جدا کرده و رنگ مورد نظر را به آن آغشته می کنید. بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان این کار را تا وقتی که قسمت روی مو کاملا سه سانت سه سانت رنگ کرده باشید البته فاصله بین دسته ها هم باید رعایت شود.

های لایت مخفی

این روش یعنی قسمت هایی از مو که در زیر مو قرار دارند را انتخاب می کنیم و رنگ می کنیم که در پایان کار های لایت مو در اصفهان به صورت مخفی باشند البته این روش هم جذابیت و طبیعی بودن خودش را دارد. معمولا بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان برای مشتری هایی این کار را انجام میدهد که بخاهد تغییر نامحسوسی داشته باشد.

با توجه به شکل 1بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان

بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان

شکل 1بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان

های لایت آمبره

این روش در بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان هر چی از ریشه مو به ساقه نزدیکتر می شویم رنگ روشن تر میشود . هم میشه دست به ریشه مو نزد یعنی ان را رنگ نکرد اما نصف مو را از وسط به پایین روشن کنیم که حالت طبیعی و خوشگلی به مو می دهد و هم می شود کل مو را ابتدا رنگ تیره زد و بعد از نصف ساقه های لایت مو در اصفهان را به مو زد.

نکته

این مدل ها را با فویل یا کلاه انجام میدهند. در روش کلاهی، یک کلاهی با جنس پلاستیکی قابل انعطاف هست که روی کل سر می کشند، این کلاه دارای سوراخهای متفاوت با فاصله های مشخص شده هستند اگر بخاهند حالت های لایت پر ایجاد کنید از همه سوراخها می توانید موها را در بیاورید اگه های لایت مو در اصفهان کمتری بخاهید به دلخواه می توانید هر تعدادی که خواستین موها را بیرون بکشید، بیرون کشیدن مو به وسیله قلاب یا وسیله ای شبیه آن استفاده می شود. در بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان روش فویلی کاغذ فویل را به شکل مستطیل برش میدهید و به صورت دلخواه و به تعداد دلخواه بین کاغذ فویل قرار میدهیم و رنگ روشن مورد نظر خود را روی آن می گذاریم.

بهترین روش های لایت مو در اصفهان

البته نمی توان گفت که در بین این روش ها یک روش بهترین روش های لایت مو در اصفهان  می باشد چون این کار بستگی به سلیقه و سفارش مشتری صورت می گیرد. اما روش بالیاژ را می توان در بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان روشی در نظر گرفت که مو صدمه کمتری می بیند چون نیازی به کل رنگ مو نیست فقط باید از نیمه های مو تا پایین آن رنگ روشن زده شود. البته باید به روش تقیسم مو هم توجه ویژه ای شود. بیشتر روش زیگ زاگ استفاده می شود. این روش به گونه ای است که بعد از اتمام کار مو به گونه ای به چشم می خورد که انگار به صورت طبیعی این رنگ از ریشه به ساقه روشن تر شده است. باید توچه داشت که برلی نوک مو رنگ بیشتری باید استفاده شود.

با توجه به شکل 2بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصهان

بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان

شکل 2بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان

نکات مهم قبل از های لایت مو

اولین نکته حساسیت در مقابل دکلره را باید در نظر بگیرید. بعد از این مورد باید در انتخاب بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان خود خیلی دقت کنید چون رنگ موادی دارد که می تواند هم به پوست صورت و هم به مو آسیب جدی بزند اگر آرایشگر شما تخصص کافی در این زمینه نداشته باشد یا از مواد رنگ درجه سه و بی کفیت استفاده کند می توان اسیب جدی به موی شما بزند. در هر فصل و در هر ماهی که هستین توجه داشته باشین که همان رنگ های لایت مو در اصفهان مختص فصل را استفاده کنید که هماهنگی بهتری داشته باشید. به رنگ پوست خود نیز توجه کنید که با توجه به رنگ پوست کدام های لایت شما را زیباتر نشان می دهد.

چگونگی مراقبت بعد از های لایت شدن مو

معمولا بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان می دانند که اولین مراقبت این است که نباید بلافاصله بعد از رنگ مو نباید شامپوی شیمیایی به مو زد. حداقل تا 24 ساعت و حداکثر تا 72 ساعت نباید شامپوی مو استفاده شود.چون رنگ، چربی طبیعی مو را از بین می برد، هر رنگی که روی مو انجام می  شود باعث خشکی و زبری مو می شود، پس باید از نرم کننده های مخصوص مو استفاده کرد. حتی می توانید داخل نرم کننده مقدرا کمی از همان رنگی که برای های لایت خود استفاده کردید را داخلش بریزید. موهای خود را با اّب خیل داغ نشویید با آب ولرم بشویید. حتما متوجه اید که رنگ های لایت مو در اصفهان با یک جلسه ختم نمی شود. یک جلسه دیگر ترمیم رنگ داشته باشید که رنگ شما دوام بیشتری یابد. موی خود را با سشوار خشک نکنید، مو به صورت طبیعی خشک شود.

بهترین آموزشگاه آرایشگری دراصفهانهای لایت مو در اصفهان

amoodeآمودهآموزش پاکسازی پوست صورت دراصفهانآموزش رنگ و مش دراصفهانآموزش لمینیت ابرواموزش پاکسازی پیشرفته پوست در اصفهاناموزش خدمات ناخنانجام میکروبلیدینگ دراصفهانبهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهانهای لایت مو در اصفهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *