بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان | نکات مهم در پاکسازی پوست

بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان

بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان آموده


عنواننکات مهم در پاکسازی پوست
نویسندهفاطمه حسنوند
دپارتماناوج شید
مدت زمان مطالعه5 دقیقه
تعداد کلمات1072 کلمه

بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان | نکات مهم در پاکسازی پوست

بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان | پاکسازی پوست در خانه

بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان | پاکسازی پوست دست

بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان | پاکسازی پوست صورت

بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان |  پاکسازی پوست بدن

شکل 1 بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان

شکل 2 پاکسازی پوست

 

بسیاری افراد نمیدانند که پوست بدن مههم ترین عضو بدن آنهاست. پوست برای محافظت از بدن در برابر عفونت ها، میکروب ها ساخته شده است. بنابراین خیلی مهم است که بدانید چگونه باید از پوست بدن خود محافظت میکنید. مراقبت از پوست قسمتهای مختلف بدن نیاز به تکنیکهای متفاوتی دارد. اما بهترین راه برای مراقبت از پوست، تمیز کردن آن در روز است. بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان برایتان  مورد پاکسازی پوست برایتان خواهد گفت.

بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان | پاکسازی پوست در خانه

پوست خود را بشناسید و بدانید از چه نوعی است. در دوران بلوغ و با افزایش سن، پوست شما تغییر میکند. به دنبال محصولاتی باشید که مناسب پوست شما هستند. گزینه های زیادی وجود دارد. کدامیک را باید انتخاب کنید؟ برای اینکه یک پاک کننده مناسب انتخاب کنید باید بدانید چه پوستی دارید: آیا پوست شما چرب است؟ آیا خشک است؟ آیا پر از لک و کک و مک است؟ آیا حساس است ؟ آیا در برابر آب و هوای جدید تغییرات شدید نشان میدهد؟ اگر میخواهید تخصصی به پوست خود برسید با Amoode همراه باشید.

پوست چرب پوستی است که حتی چند دقیقه بعد از شستشو باز هم پوست براق یا پرب میشود. پوستهای چرب بیشتر مستعد لکه دار شدن و باز شدن منافذ هستند.  پوستهای خشک اغلب پوسته پوسته میشوند و خطوط عمیق دارند و به وضوح قابل مشاهده هستند.گاهی هم لکه های قرمز و ملتهب میزند. پوستهای ترکیبی نیز ویژگیهای هر دو نوع پوست چرب و خشک را دارد. به طوری که در برخی نقاط چرب و در برخی نقاط کاملا خشک است. معمولا پوست ترکیبی در ناحیه T روغنی و چرب است( پیشانی، بینی و چانه) و بقیه صورت خشک است. ایا با خدمات پاکسازی پوست در آموده آشنا هستید؟ شکل 1 بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان را ببینید.

پاکسازی پوست

شکل 1 بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان

بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان | پاکسازی پوست دست

ابتدا دستان خود را تمیز و کامل بشویید. قبل از شروع به پاکسازی صورت حتما دستان خود را با آب ولرم و صابون بشویید تا همه میکروب ها از بین بروند. روزی دو بار صورت خود را با آب ولرم و یک صابون یا پاک کننده ملایم بشویید. ختی اگر فکر میکنید پوستتان تمیز است باز هم این کار را بکنید. هر روز صبح و هر شب قبل از خواب صورت را تمیز کنید. خصوصا اگر آرایش دارید. زیرا پوست در این شرایط مستعد شکستگی است.  از آب خیلی داغ یا خیلی سرد استفاده نکنید. بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان کلاسهای آموزشی در این باره برگزار میکند.

با این کار به پوستتان آسیب خواهید زد. و باعث میشوید چربی و الودگی را به منافذ پوست هدایت کنید. صورتتان را آهسته و با حرکات ملایم و دایره ای ماساژ دهید( در هنگام شستشو). هر روز اسکراپ نکنید. زیرا باعث ایجاد خراش، قرمزی و التهاب پوست میشود. پوست اطراف چشم را به آرامی بمالید. زیرا این قسمت ظریف ترین قسمت بدن است. بعد از اسکراب صورت خود را کامل بشویید. و مطمئن شوید همه مواد را پاک کرده اید. اگر موادی روی پوست باقی بماند ممکن است وارد منافذ باز شده و آنها را مسدود کند. و باعث تحریک و ایجاد لکه های پوستی شود.

بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان | پاکسازی پوست صورت

صورت خود را با یک حوله یا دستمال تمیز نرم خشک کنید. هرگز از حوله های کثیف استفاده نکنید. حتی از حوله ای که با آن بدنتان را خشک میکنید برای صورت استفاده نکنید. با این کار باکتری های جدید را به پوستتان منتقل میکنید. با حوله پوستتان را ماساژ ندهید. اجازه دهید کمی رطوبت روی پوست باقی بماند. Amoode را برای حرفه ای شدن انتخاب کنید.

آموده برایتان آموزشهای ویژه دارد. بعد از اینکه صورتتان را خشک کردید از یک کرم مرطوب کننده استفاده کنید. بسیاری افراد از این کار صرف نظر میکنند. اما پیشنهاد ما این است که حتما این کار را انجام دهید. مرطوب کننده ای را استفاده کنید که مناسب پوست شماست و بعد از پاکسازی برای پوستتان مشکلی ایجاد نمیکند. مرطوب کننده باعث میشود پوستتان آبرسانی شود و از خشکی آن بعد از شستشو جلوگیری میکند. در فصل زمستان و سرما شما به مرطوب کننده بیشتری نیاز دارید. یا اینکه از مرطوب کننده های ضخیم تری استفاده کنید. زیرا سرما باعث خشکی بیشتر پوست میشود. اگر در مناطقی زندگی میکنید که آب و هوای خشکی دارد. میزان نیاز پوست شما به مرطوب کننده بیشتر هم خواهد شد. آموزش پاکسازی پوست را با ما تجربه کنید. شکل 2 پاکسازی پوست را نشان میدهد.

بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان

شکل 2 پاکسازی پوست

بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان |  پاکسازی پوست بدن

Amoode در این مقاله در مورد زیباتر شدن میگوید. هر روز با آب گرم یا ولرم دوش بگیرید. این کار ضمن از بین بردن آلودگی و کثیفی از روی پوست باعث میشود چربی اضافی بیرون رفته و از ایجاد آکنه جلوگیری کند. همچنین گرفتن دوش روزانه باعث از بین بردن باکتریهایی میشود. که باعث ایجاد بوی بد بدن میشوند. اما فراموش نکنید از اب خیلی گرم و داغ استفاده نکنید. زیرا این کار باعث میشود چربی های ضروری پوست نیز از بین بروند. مراقب دمای آب باشید. هنگام دوش گرفتن آرامش داشته باشید. و به آرامی نظافت کنید. دقیقا همانطور که صورتتان را تمیز میکنید. از لیف، صابون، حوله و لباسهایی استفاده کنید که مناسب پوست شما هستند. مرتبا محصولات را تغییر دهید تا بدن دچار کسالت نشود. بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان را برای آموزشهای تخصصی انتخاب کنید.

تا جایی که میتوانید بدنتان را هم بعد از حمام مرطوب کنید. همچنین بعد از شستشوی دستانتان نیز از مزطوب کننده استفاده کنید. همیشه یک تیوب کوچک مرطوب کننده همراه خود داشته باشید تا در صورت نیاز بتوانید به آن دسترسی داشته باشید. همیشه مراقب پوست کل بدن خود باشید. پوست بدن شما محافظ بدن شماست. همانطور که او از شما محافظت میکند. شما هم از پوستتان مراقبت کنید. تا همیشه شاداب، سالم و جوان بمانید. با آموده همراه باشید و از خدمات آموزشی ما استفاده کنید.

همراه با آموده

آیا این مقاله برایتان مفید بود؟

آیا این نکات را رعایت میکنید؟

آیا تا به حال اسکراب انجام داده اید؟

آیا شما هم موردی دارید که بخواهید با ما به اشتراک بگذارید؟

آیا نکات ذکر شده را در برنامه روزانه خود انجام میدهید؟

تجربیات خود را با ما درمیان بگذارید.

آموزشبهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان

amoodeآمودهآموزش پاکسازی پوست صورت دراصفهانآموزش خدمات پوستاموزش پاکسازی پیشرفته پوست در اصفهانبهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهانبهترین آموزشگاه آرایشگری دراصفهانخدمات پوستی آموده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *