بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان | دوره آموزش تتوی صورت در اصفهان

بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان

بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان دوره آموزش تتوی صورت در اصفهان


بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان  دوره آموزش تتوی صورت در اصفهان

فهرست مطالب

تتوی ابرو به روش قدیم

هاشور ابرو میکروپیگمنتیشن

هاشور ابرو میکروبلیدینگ

هاشور ابرو تیغ ماهی

تتوی خط چشم

تتوی مخصوص چشم درشت

تتوی مخصوص چشم گودرفته

تتوی مخصوص چشم نزدیک به هم

تتوی لب

فهرست اشکال

شکل 1بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان

شکل 2بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان

 

عنوانتتوی صورت
نویسندهخانم گلی
دپارتمانمجموعه اوج شید
زمان مطالعه9 دقیقه
تعداد کلمات937

تتوی ابرو به روش قدیم در دوره آموزش تتوی صورت در اصفهان

یک نوع تتو برای اولین بار عرضه شد به نام تتوی ابرو که قدیمی ترین مدل تتوی ابرو می باشد. در این روش دوره آمورش تتوی صورت در اصفهان دستگاه با رنگ دانه هایی که داشت تا دور ابرو را حالت قاب مانندی ایجاد می کردند و ابرو حالت غیرطبیعی پیدا می کرد اما در زمان خودش زیبایی خاص خود را داشت. دستگاه این تتو سرپلاک نداشت و به همین علت خون داخل خود دستگاه کشیده می شد و این مورد از نظر بهداشت جهانی تائید نشد تا اینکه بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان دستگاه جدیدی با سرپلاک وارد بازار گردید. این مدل دستگاه بسیار ارزان قیمت و سبک بود، کار با آن راحت و سریع بود. مدت ماندگاری این مدل خیلی بیشتر از مدل های جدید است چون ابرو کاملا از رنگ پر می شود.

هاشور ابرو میکروپیگمنتیشن

در این روش مدل ابرو به صورت خطی خطی همراه با سایه در بین قسمتهایی از ابرو که رویش کمتری یا اصلا موئی در آنجا نباشد کشیده می شود. در بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان این روش باید کاملا با دقت کامل زده شود چون هاشور را باید به صورتی زده شود که هم اندازه رویش ابروهای طبیعی و هر دو ابرو کاملا قرینه یکدیگر شوند. دستگاه دوره آموزش تتوی صورت در اصفهان مدل های مختلفی دارد از تک سوزن و چند سوزن گرفته و حالتهای مختلف آن. بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان مدت ماندگاری این مدل از سه ماه تا 6 ماه تخمین زده شده ولی البته کیفیت رنگ مورد نظر هم در مدت ماندگاری تاثیر بسزایی دارد، البته هر مدل از تتو حتما یک جلسه دیگر برای ترمیم باید گذاشته شود تا مدت ماندگاری و عیوب قبلی کار را درست کنند.

با توجه به شکل 1بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان

شکل 1بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان

هاشور ابرو میکروبلیدینگ

این روش خطوط کار کرده در ابرو خیلی حالت طبیعی تری دارد. در بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان سوزن دستگاه از چند سوزن بسیار نازک است. خطوطی که روی ابرو ایجاد می شود خیلی شبیه خود ابرو و حالت ابرو هستند البته ابروها مانند مدل میکروپیگمنتیشن توپر زده نمی شود ولی در عین حال خیلی طبیعی و زیبا جلوه می کند. در دوره آموزش تتوی صورت در اصفهان رنگی که روی پوست ایجاد می شود خیلی عمیق روی پوست زده نمی شود و قلم آن دستی و بدون موتور می باشد. مدت ماندگاری هم بسیار کمتر است چون در عمق پوست نفوذ نمی کند.

هاشور ابرو تیغ ماهی

همان طور که از اسمش پیداست دوره آموزش تتوی صورت در اصفهان مدلی است که شبیه تیغ ماهی هفت مانند می شود. ابتدا با خطوط توسط مداد روی ابروی مشتری طرح کشیده می شود و پس از اینکه به تایید مشتری رسید. بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان کار با دستگاه آغاز می شود.در ابتدای ابرو حالت صاف و به تدریج در انتها از بالا و پایین شبیه هفت زده می شود. این مدل تقریبا یک مدل جدید در ابروها می باشد چون تقریبا مدل ابروی هیچ فردی شبیه تیغ ماهی نیست.

تتوی خط چشم

همان طور که تتوی ابرو انواع و مدل های مختلفی دارد، تتوی چشم نیز انواع مختلفی دارد. خط چشم نیز با توجه به نوع و حالت چشم باید متناسب کشیده شود . در بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان انواع مختلفی انجام می شود. تتوی خط چشم هم یکی از پرطرفدارترین مدل توسط خانم هاست. چون خانم ها علاقه زیادی به خط چشم دارند دوره آموزش تتوی صورت در اصفهان این تتو میتواند برای داشتن یک آرایش دائمی به کمک آنها بیاید.

تتوی مخصوص چشم درشت

کسانی که چشمی درشت دارند می توانند دوره آموزش تتوی صورت در اصفهان  خط تتوی پهن را انتخاب کنند که چشمانشان حذابتر شود. اگر مایل به کوچک تر کردن چشم خود هستید می توانید خط تتو را داخل چشمتان بزنید. در بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان باید خطی که انتخاب می شود نازکتر از خطی باشد که همیشه در ارایش خود روزانه استفاده می کنید.

با توجه  به شکل 2بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان

شکل 2بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان

تتوی مخصوص چشم گودرفته

کسانی که چشمی گودرفته دارند باید خط تتو را باریک و نازک بزنند که چشم جلوه بهتری پیدا کند و گودی چشم کمتر مشخص باشد. در بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان بهترین روش ها را برای هر مشتری انتخاب می کنند و دوره آموزش تتوی صورت در اصفهان شرکت کنید.

تتوی مخصوص چشم نزدیک به هم

چشمانی که نزدیک به هم هستند نباید خط تتوی خود را کامل بکشند. فقط کافی است که از نیمه چشم کار تتو را آعاز کنید و بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصهان نیز تسلط کافی را دارند. اگر خط تتو یکم از چشم بیرون تر بزنید چشم بهتر می شود ولی اگر نزنید هم مشکلی در کار پیش نمی آید.

تتوی لب

تتوی لب نیز یک آرایش ماندگار و طولانی مدت دیگری است که به لب ها زیبایی خاصی می دهد. کسایی از تتوی خط لب استفاده می کنند که می خواهند همیشه رژ لب داشته باشند یا می توان عیوب و معیایب رنگ لب را برطرف کرد. اگه لبی تیره رنگ دارید، اگه لبی که تقارن خوبی ندارد. تتوی لب می تواند تقارن لب را زیباتر نشان دهد یا یک رنگ زیبایی به آن بدهد. یک نوع تتوی لب داریم که کل لب رنگ می گیرد که به آن تتوی رژ لب می گوییم. یک نوع تتوی لب که فقط دور تا دور لب یا به اصطلاح قاب لب فقط رنگ می دهیم که به آن خط تتوی لب می گوییم.همه این مدل ها در دوره آموزش تتوی صورت در اصفهان صورت می گیرد و توسط بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان هم صورت می پذیرد.

بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهاندوره آموزش تتوی صورت در اصفهان

amoodeآموزش پاکسازی پوست صورت دراصفهانآموزش خدمات پوستاموزش پاکسازی پیشرفته پوست در اصفهاناموزش خدمات ناخنانجام میکروبلیدینگ دراصفهانبهترین آموزشگاه خدمات اکستنشن موبهترین آموزشگاه خدمات موبهترین اموزشگاه ارایشگری در زمینه خدمات میکاپخدمات میکروپیگمنتیشن در اصفهاندوره آموزش تتوی صورت در اصفهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *