بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان | اکستنشن کلاسیک مژه

بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان

بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان Amoode


عنواناکستنشن کلاسیک مژه
نویسندهفاطمه حسنوند
دپارتماناوج شید
مدت زمان مطالعه5 دقیقه
تعداد کلمات1023 کلمه

 

بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان | اکستنشن کلاسیک مژه

اکستنشن کلاسیک مژه چیست؟ | بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان

اکستنشن کلاسیک مژه مناسب کیست؟ | بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان

بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان | اکستنشن کلاسیک مژه و معایب

شکل 1 بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان

شکل 2 اکستنشن کلاسیک مژه

 

بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان در این مقاله به شما در مورد اکستنشن کلاسیک مژه میگوید. حتما شما هم در مورد اکستنشن مژه خیلی شنیده اید. اما اگر بخواهیم به صورت تخصصی راجع به این موضوع صحبت کنیم، باید ابتدا نوع چشم را تشخیص دهیم. با توجه به اینکه هر مشتری نظر و سلیقه خاص خودش را دارد. و میخواهد با نظر خودش اکستنشن مژه هاییش را انتخاب کند. ما نباید خیلی در این زمینه اصرار کنیم. اما اگر ما به عنوان کسی که متخصص اکستنشن مژه است در حال فعالیت هستیم. باید اطلاعات دقیقی در این زمینه داشته باشیم تا بتوانیم در صورت نیاز به مشتری ها ایده بدهیم. آموده را با مقالات مفید و جذاب دنبال کنید.

اکستنشن کلاسیک مژه چیست؟ | بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان

همانطور که گفتیم شکل چشمان هر مشتری متفاوت است. و بسته به رنگ و نوع آن باید اکستنشن مناسب همان چشم را کار کنیم. برخی چشمها باز و برخی بسته تر هستند. برخی شهلا و برخی بیرون زده هستند. برخی چشمها رو به بالا و برخی رو به پایین و افتاده هستند. رنگ و درشتی و ریزی چشم را نیز باید در نظر بگیریم. اما محبوب ترین و پر کاربردترین نوع اکستنشن در این روزها اکستنشن والیوم و کلاسیک است. والیوم به معنای حجیم و پرپشت ایت و کلاسیک به معنای قدیمی است.  این دو چه تفاوتی با یکدیگر دارند. و چطور میتوانیم هر یک را انتخاب کنیم؟ بیایید نگاهی عمیق تر به این مسئله بیاندازیم. در این مقاله با Amoode همراه باشید. شکل 1 بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان را ببینید.

بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان

شکل 1 بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان

در اکستنشن کلاسیک مژه روی هر یک تار موی موژه طبیعی یک تار مژه کلاسیک کاشته میشود. هرچند این روش اولین و قدیمی ترین روش است. اما روشهای بسیاری وجود دارد که میتوان برای اکستنشن از آن استفاده کرد.  معمولا مژه های کلاسیک کمی ضخیم تر هستند. و این به خاطر این است که اکستنشن طبیعی به نظر برسد.  متداول ترین قطر برای مژه های کلاسیک معمولا 0.18  میلیمتر و 0.20 میلیمتر است. هر چه مژه ضخیم تر باشد، وزن آن بیشتر خواهد شد.

اکستنشن کلاسیک مژه مناسب کیست؟ | بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان

اکستنشن کلاسیک روشی برای زیباتر شده و جذابیت طبیعی  است. میتوانید با آموده آن را تجربه کنید. این مژه ها برای افرادی مناسب است که میخواهند مژه های طبیعی داشته باشند و طبیعی به نظر برسند. اما اکستنشن کلاسیک برای افرادی که میخواهند مژه هایشان در صورتشان جلب توجه کند مناسب نیست. زیرا بسیاری از خانمها هستند که دوست ندارند مژه هایشان طبیعی به نظر برسد. آنها دوست دارند چشمهایشان طوری به نظر برسد که انگار مژه مصنوعی یا ریمل فراوان استفاده کرده اند. به طوری که دیگر نیازی به آرایش کردن نداشته باشند. یکی از ویژگی های اکستنشن کلاسیک این است. که چون به ازای هر یک مژه طبیعی یک مژه کلاسیک کاشته میشود. چشمها سنگین نمی شود و از لحاظ دیداری شخص با مشکل مواجه نمی شود. بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان را با Amoode تجربه کنید.

بیایید نگاهی بیاندازیم به اکستنشن کلاسیک. و اینکه چرا مشتریان تصمیم میگیرند این نوع مژه را استفاده کنند. اکستنشن کلاسیک برای افرادی که در طول روز فرصت ندارند به آرایش چشمانشان برسند بسیار مناسب است. از آنجا که برای هر مژه طبیعی یک مژه کلاسیک کاشته میشود، مژه ها خیلی پر حجم نیست. همین باعث میشود چشمها کاملا طبیعی به نظر برسند. از طرفی جا برای ارایش چشم هم باقی می ماند. و همین یعنی تنوع در آرایش چشم. لازم نیست خیلی نگران باشید. زیرا اکستنشن کلاسیک خیلی پیدا نیست و یا خیلی به چشم نمی آید. این اکستنشن جایگزین خوبی برای ریمل است. حتی وقتی تازه از خواب بیدار شده ایدJ آیا از خدمات Amoode استفاده کرده اید؟ شکل 2 اکستنشن کلاسیک مژه را نشان میدهد.

اکستنشن کلاسیک مژه

شکل 2 اکستنشن کلاسیک مژه

بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان | اکستنشن کلاسیک مژه و معایب

نکته دیگری که باید به آن توجه کرد این است. که این تارهای مژه اگر به خوبی روی مژه های طبیعی کار شوند هیچ گونه عوارضی ندارند. همچنین این نوع اکستنشن در مقایسه با سایر روشهای کاشت مژه طبیعی تر از بقیه است. این نوع اکستنشن خصوصا برای افرادی که چشمان ریزی دارند بسیار مناسب است. در کل اکستنشن کلاسیک هیچ گونه مشکلی ایجاد نمی کند. زیرا جلوه ای طبیعی و روحی تازه به چشمها میبخشد. حال بیایید به معایب این نوع اکستنشن نگاهی بیاندازیم. اول از همه اینکه این نوع کاشت مژه معمولا برای برخی مشتری ها هیچ گونه جذابیتی ندارد. دقیقا همانطور که برای برخی مشتریان بسیار مورد قبول است. اما برخی دیگر به هیچ عنوان حاضر نیستند این اکستنشن را استفاده کنند. زیرا این افراد مژه های بلند تر و حجیم تر را ترجیح می دهند. بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان برایتان از زیباتر شدن میگوید.

اکستنشن کلاسیک خیلی جلب توجه نمی کند. و گاهی برخی افراد پس از انجام دادن آن اصلا احساس ناامیدی می کنند. زیرا فکر میکنند هیچ تغییری نکرده اند. در پایان به این نکته اشاره میکنیم. که همانطور که گفتیم به ازای هر یک تار مژه طبیعی، یک مژه کلاسیک کاشته میشود. این یعنی زمانی که مژه طبیعی رشد می کند و بلند میشود. فاصله بین مژه های کار شده و طبیعی نمایان می شود. این اصلا خوب نیست. یکی دیگر از نقاط ضعف اکستنشن کلاسیک این است. که بعد از کاشت مژه و با گذشت زمان، هر چه میگذرد مژه ها بلندتر میشوند. و جذابیت اولیه خود را از دست می دهند. به خصوص که این مژه ها ضخیم هستند. و با بلندتر شدن زیبایی آنها کمتر میشود. پس باید در طی مدت های منظم آنها را مرتب ترمیم کنید. اکستنشن کلاسیک مژه را با آموده تجربه کنید.

سوالات متداول

آیا اکستنشن باعث عفونت مژه میشود؟

اگر یک شخص حرفه ای این کار را انجام دهد خیر

آیا میتوان از هر دو مدل اکستنشن استفاده کرد؟

هر یک را باید جداگانه انجام داد.

آیا میتوان روی اکستنشن ریمل زد؟

اکستنشن مژه نیازی به ریمل ندارد. اما اگر دوست دارید میتوانید ریمل بزنید.

آموزش خود آراییبهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان

amodeآمودهآموزش میکاپ در اصفهاناکستنشن کلاسیک مژهبهترین آموزشگاه آرایشگری دراصفهانبهترین اموزشگاه ارایشگری در زمینه خدمات میکاپخدمات آرایشی آمودهمیکاپ عروس دراصفهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *