بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان | آموزش و انجام میکروپیگمنتیشن

بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان، آموده

بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان، آموده


ئخخیث

بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان | آموزش و انجام میکروپیگمنتیشن

عنوانآموزش و انجام میکروپیگمنتیشن
نویسندهفاطمه حسنوند
دپارتماناوج شید
مدت زمان مطالعه4 دقیقه
تعداد کلمات1161

آموزش و انجام میکروپیگمنتیشن  

میکروپیگمنتیشن چیست؟  

چه مناطقی از بدن را میتوان میکروپیگمنتیشن کرد؟  

ابرو  

خط چشم  

خط لب    

پوست سر     

پوشاندن جای زخم  

بازسازی شکل پستان  

مراقبت های ویژه برای میکروپیگمنتیشن  

شکل 1میکروپیگمنتیشن

شکل 2میکروپیگمنتیشن ابرو

شکل 3 میکروپیگمنتیشن خط لب

 بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان |آموزش و انجام میکروپیگمنتیشن

میکروپیگمنتیشن چیست؟

میکروپیگمنتیشن و روشهای نوین میکروپیگمنتیشن را امروزه در دنیای زیبایی و پزشکی خیلی میشنویم. اما هنوز هم بسیاری افراد هستند که نمیدانند میکروپیگمنتیشن چیست و به چه کار می آید. ما در این مقاله قصد داریم به بسیاری از سوالات متداول در رابطه با میکروپیگمنتیشن پاسخ دهیم. از چگونگی انجام آن تا نقاطی در بدن که روی آن انجام میشود و میتواند روشی برای معالجه باشد. آموزش و انجام میکروپیگمنتیشن را در این مقاله با هم خواهیم خواند. بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان را با ما پیدا کنید. تصویر شکل 1میکروپیگمنتیشن میتوانید مشاهده نمائید.

بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان

شکل 1میکروپیگمنتیشن

اول از همه قصد دارم به رایج ترین سوالی که همه آن را میپرسند پاسخ دهم. میکروپیگمنتیشن چیست و چگونه انجام میشود؟ به زبان ساده،  میکروپیگمنتیشن یک روش آرایشی و بهداشتی( گاهی هم پزشکی) است. از رنگدانه ها برای تقویت رنگ جاهایی مثل ابرو، خط مو، خط لب، چشم و … استفاده میشود. میکروپیگمنتیشن هم برای آقایان و هم برای خانمها مناسب است. آموده را برای خدمات حرفه ای انتخاب کنید.

در این روش، یک سوزن کوچک و نازک وارد پوست میشود. یک رنگدانه را در زیر لایه اپیدرم پوست( لایه بالایی) به لایه پوستی( لایه دوم) تزریق میشود. در قرار دادن رنگدانه در پوست از تکنیک های متفاوتی استفاده میشود اما معمولا نتیجه یکسان است. اگر کار درست انجام شود، افراد از همان لحظه که بلند میشوند احساس خوبی خواهند داشت.

بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان | چه مناطقی از بدن را میتوان میکروپیگمنتیشن کرد؟

میکروپیگمنتیشن را میتوان در اکثر نقاط بدن انجام داد. در زیر به نمونه هایی از آنها و چگونگی انجام آن را به شما نشان خواهیم داد. آیا به آموزش و انجام میکروپیگمنتیشن علاقمند هستید؟ Amoode  برای شما پیشنهادات خوبی دارد.

ابرو

مدتهاست که ابروها یکی از اصلی ترین نقاط برای زیبایی صورت بوده است. امروزه، میکروپیگمنتیشن یکی از محبوبترین تکنیک ها برای دستیابی به زیباترین شکل ابرو تبدیل شده است. میتوان به جای استفاده از خطوط ابرو و یا کاشت موی طبیعی برای ابرو(میکروبلاستیک) از میکروپیگمنتیشن استفاده کرد. میکروپیگمنتیشن توانسته با استفاده از رنگدانه ها پیشرفت های چشمگیری داشته باشد. این روش بیشتر شبیه خالکوبی های سنتی است. میکروپیگمنتیشن در بهترین آموزشگاه های آرایشگری در اصفهان. در شکل 2 میکروپیگمنتیشن ابرو را مشاهده نمائید.

آموزش و انجام میکروپیگمنتیشن

شکل 2میکروپیگمنتیشن ابرو

این تزریق های کوچک اجازه میدهد تا رنگ به تدریج وارد پوست شود و نتیجه مطلوب و طبیعی داشته باشد. روشهای دیگر مثل میکروبلاست بعد از 2 یا 3 بار انجام دادن مشخص میشود. اما میکروپیگمنتیشن خیلی عالی است زیرا علاوه بر مواردی که گفته شد، برای انواع پوست ها هم مناسب است. آموزش و انجام میکروپیگمنتیشن را در این مقاله با هم خواهیم خواند. آیا میدانید بهترین آموزشگاه های آرایشگری در اصفهان کدامند؟ به سایت Amoode سری بزنید.

خط چشم

بسیاری از متخصصین زیبایی، خط چشم با میکروپیگمنتیشن را پیشنهاد میکنند. رنگدانه با رنگ تیره روی پلک تزریق میشود که در ظاهر شبیه یک مداد یا مایع سیاه رنگ است. انگار شما یک خط چشم زیبا با مداد برای خود کشیده اید. خط چشم میکروپیگمنتیشن را افرادی انتخاب میکنند که میخواهند هر روز بدون دردسر یک خط چشم زیبا داشته باشند. بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان را با آموده پیدا کنید.

این کار به روشهای مختلفی انجام میشود و متناسب با نیاز خاص هر مشتری ارائه میشود. برای مثال، یک مشتری میخواهد خط چشمی باریک و ظریف داشته باشد. دیگری میخواهد خط چشمی ضخیم با رنگی تیره داشته باشد تا واضح تر باشد و به چشم بیاید. برای آموزش و انجام میکروپیگمنتیشن با ما همراه باشید.

خط لب

امروزه، بیش از هر زمان دیگر زنان دوست دارند که خط لب های ضخیم، زیبا و طبیعی داشته باشند. میکروپیگمنتیشن یکی از بهترین روشها برای دستیابی به این نتیجه است. کلینیک های زیادی وجود دارد که این خدمات را ارائه میدهند. خط لب میکروپیگمنتیشن خطی پر رنگ، مداوم و خوش رنگ است( در واقع کاملا شبیه به رژ لب است). در این روش یک سوزن کوچک به آرامی روی خط مورد نظر برای لب وارد میشود. رنگ خط لب با توجه به سلیقه مشتری میتواند متغیر باشد. میکروپیگمنتیشن باعث نمیشود که خط لب کم رنگ شود و یا لک ایجاد کند. با این روش میتوان لب ها را بزرگتر نشان داد. آیا به آموزش و انجام میکروپیگمنتیشن علاقمند هستید؟ بهترین آموزشگاه های آرایشگری در اصفهان را با ما پیدا کنید. به تصویر خط لب در شکل 3 بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان نگاه کنید.

بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان،

شکل 3 میکروپیگمنتیشن خط لب

پوست سر

میکروپیگمنتیشن همچنین برای پوست سر و جلوگیری از ریزش مو موثر است. طبق اعلام انجمن ریزش مو آمریکا، دو سوم مردان در 35 سالگی به نوعی از ریزش مو دچار میشوند. تا سن 50 سالگی، 85 درصد آقایان نسبت به سالهای گذشته خود موهایشان نازک تر و باریک تر میشود.  میکروپیگمنتیشن پوست سر به افرادی که به خاطر ریزش مو اعتماد به نفسشان از دست رفته کمک میکند. میکروپیگمنتیشن روی سر خطوطی ایجاد میکند و مدل موهای شما را خیلی شیک و طبیعی نشان میدهد.  بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان را با ما پیدا کنید AMOODE و خدمات حرفه ای بگیرید.

بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان | ترمیم جای زخم

جای زخم میتواند با پوست طبیعی خیلی تفاوت داشته باشد. گاهی میتوان با پایه های آرایشی مثل کانسیلر یا پرایمر جای زخم را پنهان کرد یا آن را کمتر کرد. آرایش کردن در طول روز اغلب کم رنگ و پاک میشود و جای زخم را دوباره نمایان میکند. میکروپیگمنتیشن گزینه ای برای جایگزین آرایش و پوشاندن جای زخم است. در حالی که جای زخم و سوختگی را مثل ارایش پاک میکند این تا سه سال هم ماندگار است. بنابراین نگران جای زخم و سوختگی خود نباشید. شما دیگر نیازی به آرایش کردن ندارید و میتوانید فعالیتهای روزانه خود را با اطمینان بیشتری انجام دهید. آموزش و انجام میکروپیگمنتیشن را در این مقاله با هم خواهیم خواند. بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان را با ما پیدا کنید. آموده را حتما امتحان کنید.

بازسازی شکل پستان

این روش اغلب پس از جراحی های خاص روی پستان انجام میشود کاربرد دارد. این روش میتواند به میزان چشمگیری آسیب های نوک سینه را کاهش دهد. تزریق رنگدانه در این روش توسط متخصصین انجام میشود تا نوک سینه یک جلو طبیعی به خود بگیرد.

مراقبت های ویژه برای میکروپیگمنتیشن

اگر میخواهید تاثیر میکروپیگمنتیشن روی پوست شما هرچه بیشتر باشد، نحوه مراقبت از آن خیلی مهم است. نحوه مراقبت بعد از میکروپیگمنتیشن نیز از هر متخصص به متخصص دیگر متفاوت است. اما در نهایت بایستی پس از میکروپیگمنتیشن منتظر ماند و نتیجه طبیعی آن را شاهد بود. برای کسب بهترین نتیجه باید تا حداقل دو هفته مراقب باشید عرق نکنید، در معرض آفتاب شدید قرار نگیرید. تا جایی که میتوانید از مواد آرایشی در مناطق میکروپیگمنتیشن شده خودداری کنید. همچنین برای بهبود روند کار، همیشه ناحیه مورد نظر را تمیز و پاکیزه نگهدارید. آیا به آموزش و انجام میکروپیگمنتیشن علاقمند هستید؟ بهترین آموزشگاه های آرایشگری در اصفهان را با ما پیدا کنید.

آموزش میکروپیگمنتیشن در اصفهانبهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان

amoodeآمودهآموزشآموزش خدمات پوستآموزش میکروپیگمنتیشن در اصفهانآموزش هابهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهانبهترین آموزشگاه آریشگری در اصفهانبهترین آموزشگاه های آرایشگری در اصفهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *