انواع تاتو در اصفهان | بهترین آموزشگاه آرایشی در اصفهان

بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان

بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان، آموده


انواع تاتو در اصفهان | بهترین آموزشگاه آرایشی در اصفهان

عنوانانواع تاتو در اصفهان
نویسندهفاطمه حسنوند
دپارتماناوج شید
مدت زمان مورد نیاز5 دقیقه
تعداد کلمات مقاله1290 کلمه

انواع تاتوها در بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان

انواع دیگری از تاتو در اصفهان

آیا تاتو برای پوست مضر است؟

شکل 1بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان

شکل 1بهانواع تاتو در اصفهان

بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان | انواع تاتو در اصفهان

تاتو ( تتو) یا خالکوبی نوعی اصلاح بدن است. طراحی به وسیله جوهر و رنگ دانه ها  به صورت موقتی یا همیشگی است. تاتو در لایه های پوست ایجاد میشود تا رنگ پوست تغییر کند. خالکوبی یا تاتو، هنر ایجاد طرح بر روی پوست است. همه خالکوبی ها و تاتوها را به سه دسته تقسیم می کنند.

تاتو تزئینی (بدون معنی خاصی)، تاتو نمادین ( با معنای خاص)، تاتو تصویری ( تصویری از یک موضوع خاص).  همچنین از خالکوبیها میتوان برای شناسایی مانند خالکوبی گوش بر روی دام به عنوان یک مارک تجاری است. بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان می توانند انواع تاتو در اصفهان را به شما معرفی کنند. شکل 1بهترین آموزشگاه های آرایشگری در اصفهان تصویری از انواع تتو را به نمایش گذاشته است.

شکل 1بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان

بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان

برخی افراد تاتو های غیر معمول را ترجیح میدهند و دوست دارند تاتوها برای همیشه روی بدنشان باقی بماند. اما مطمئنا از آنجا که بسیاری از افراد خالکوبی میکنند، علاقه خاصی برای آن وجود دارد. انواع تاتو در اصفهان را با آموده ما تجربه کنید.

انواع تاتوها در بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان

تاتو حرفه ای

این نوع تاتو ماندگاری زیادی دارد.  همچنین اکثر مردم خواهان این نوع تاتو هستند. افرادی این نوع تاتو را انتخاب میکنند که اصلا قصد ندارند حداقل تا مدتهای زیادی تاتو خود را پاک کنند.  بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان راهنمای عالی برای شماست.

تاتو آرایشی

این نوع تاتو هم یکی دیگر از رایج ترین نوع تاتو است. اکثرا هم در بین بانوان بسیار طرفدار دارد. هر چند که امروزه این نوع تاتو کمتر استفاده میشود. زیرا امروزه افراد بیشتر سعی در ساختن یک زیبایی طبیعی برای صورت خود هستند. اما باز هم در بین جوامع این نوع تاتو بسیار رایج است. مواد استفاده شده و رنگ های مورد نیاز برای این نوع تاتو بسیار کم است. چون غالبا برای صورت استفاده می شود ماندگاری بسیار بالایی نیز دارد.

تتوهای مختلف از دیدگاه متخصصین

بیشتر رنگ های تاتو، آبی و سیاه است. برای تاتوهای آرایشی از رنگهای دیگر نیز برای پر کردن ابرو، خط و رنگ لب و استفاده می شود. در نهایت پاک کردن رنگهای قرمز، قهوه ای، سبز و سفید خیلی دشوار است. با آموده میتوانید انواع تاتورا تجربه کنید.

تاتوهای آماتور ( ابتدایی)

خالکوبی یا تاتوهای مبتدی اغلب توسط افراد در خانه انجام می شود. این نوع تاتوها با خطرات بالایی همراه است و عوارض زیادی هم دارد. این نوع خالکوبی روی لایه اولیه پوست انجام می شود، معمولا سطحی است و راحت از بین می رود. همچنین این نوع تتو با استفاده از سوزن های خانگی یا ابزارهای خانگی انجام می شود. در نتیجه به اندازه خالکوبی های حرفه ای دوام ندارند.

تاتوهای پزشکی

بعضی مواقع تاتو در موضوعات پزشکی مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع تتو به طور مثال برای شناسایی یک بیماری یا عارضه در بدن انجام میشود. تتو در جای خاصی از بدن برای علامت گذاری و به نشانه یک هشدار، تتو میشود. برای از بین بردن تتوهای پزشکی جای نگرانی نیست. آیا با بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان آشنا هستید؟ ایا میدانید انواع تاتو در اصفهان ارائه میشود؟ آیا Amoode  را میشناسید؟

انواع دیگری از تاتو در اصفهان

تاتوهای قبیله ای

تاتوهای قبیله ای از جوهر زیادی استفاده می کنند. حجم جوهر مورد استفاده در این خالکوبی ها خیلی بیشتر از خالکوبی های عادی است. با این همه هنوز هم خیلی افراد از تاتوهای قبیله ای استفاده می کنند. نمونه ای از تاتوهای قبیله ای در شکل زیر آمده است.

تاتو با جوهر سیاه

خالکوبی و تاتوها با جوهر سیاه رایج ترین نوع تاتو است. اکثر مردم دارای تاتو با این نوع جوهر هستند. بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان میتواند بهترین انواع تاتو در اصفهان را برای شما طراحی کند. این خالکوبی با لیزر Trinity و فرکانس 1064nm از بین می رود. چنین لیزری با این فرکانس معمولا برای از بین بردن خالکوبی با جوهر سیاه به کار میرود.

تاتو رنگی

طول فرکانس لیزر برای پاک کردن تاتو رنگی نسبت به تاتو سیاه تفاوت دارد. اما با پیشرفت تکنولوژی، لیزرهای پیشرفته Q Switched میتوان تمام تتوهای  رنگی را کاملا از بین برد.

تاتو با جوهر آبی

با استفاده از لیزر Q-Switched میتوان تاتو جوهر آبی را کاملا از بین برد. انواع رنگهای دیگر برای تتو وجود دارد که بر اساس نوع رنگ، فرکانس از بین بردن آن نیز متفاوت است.

آیا تاتو برای پوست مضر است؟

تحقیقات نشان داده است که خالکوبی نمی تواند برای همه مفید باشد یا مضر. تا شخص تاتو انجام ندهد مشخص نمی شود تاتو برای او مضر است یا خیر. میزان عمیق بودن جوهر و از بین رفتن تاتو به پوست افراد و ایمنی آنها بستگی دارد. زمانی که شما شروع به خالکوبی و تتو میکنید هر بار یک شات روی پوست شما زده می شود. اگر با هر بار شات زدن شما احساس درد میکنید پس تتو برای پوست شما مضر خواهد بود.

زمانی تتو درست انجام می شود که جوهر در سطح درم پوست پخش می شود. این لایه از پوست در زیر اپیدرم قرار دارد و همان لایه بیرونی است که ما آن را می بینیم. اپیدرم همیشه در حال ساخت سلول های جدید است و سلول های کهنه را بیرون میریزد. اگر جوهر خالکوبی در آنجا قرار گرفته باشد در حالت معمول خالکوبی فقط یک ماه دوام می آورد.

چه نوع جوهری باید استفاده کرد؟

جوهر استفاده شده در تاتو همان جوهری است که برای چاپگرها و نقاشی اتومبیل استفاده می شود. سازمان غذا و دارو قوانینی در مورد نوع رنگ استفاده شده وضع کرده اما هنوز نتوانسته آنها را اجرا کند. شکل 2انواع تاتو در اصفهان را نشان میدهد.

شکل 2انواع تاتو در اصفهان

شکل 1بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان

هنری که ماندگار نیست

قبلا افرادی که تاتو انجام می دادند تا یک عمر تاتو خود را داشتند و هرگز از بین نمیرفت. اگر هم کسی قصد داشت آن را از بین ببرد به روشهای دردناکی این کار را انجام می داد. اما با پیشرفت تکنولوژی و علم متخصصین پوست، پاک کردن تاتو به راحتی انجام می شود.

این روند از سی سال گذشته تا کنون رایج شده است. انواع تاتو در اصفهان با آموده ارائه شده است. این یک خبر خوب برای افرادی است که میخواهند طبق روحیه کنونی خود یک تاتو داشته باشند. مثلا شخصی دوست دارد نام عشق خود را روی بدنش تاتو کند.  بعد از مدتی که دیگر در رابطه نیست قصد دارد نام شخص را از روی بدنش پاک کند.

از این دست داستانها بسیار دیده میشود. شما هم داستان خود را با بهترین آموزشگاه های آرایشگری در اصفهان برای خود تاتو کنید. توصیه متخصصین این است که تحت تاثیر شرایط تاتو نکنید و پوست خود را به دست هر کسی ندهید.

یک هنرمند حرفه ای را انتخاب کنید. مراقب باشید که چه کسی این تاتو را انجام می دهد و از چه نوع جوهری استفاده می کند. هرچند انجام تاتو کار مجاز و قانونی است اما شما همیشه باید ایمنی بدن خود را در اولویت قرار دهید. با انواع تاتو در اصفهان با Amoode آشنا شوید. صادقانه به شما می گویم که خیلی مراقب متخصص تاتو باشید.

سخت ترین قسمت تاتو، طراحی شکل مورد نظر است. سعی کنید طرحی را انتخاب کنید معنا داشته باشد و یک هنرمند آن را طراحی کند.

هر تاتو دارای یک داستان است. داستانی از یک تجربه خوب که می توانید به آن افتخار کنید. شما هم میتوانید انواع تاتو در اصفهان را با ما در بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان با Amoode  تجربه کنید و سفارش دهید.

آموزش تاتوبهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان

آموزشآموزش هابهترین آموزشگاه آریشگری در اصفهانبهترین آموزشگاه خدمات شینیون مو دراصفهانبهترین آموزشگاه های آرایشگری در اصفهانبهترین خدمات تاتو دراصفهانبهترین خدمات تاتوی ابروتاتو_هاشور دراصفهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *