بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان | آموزش میکاپ سه بعدی در آموده

ببهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان | آموزش میکاپ سه بعدی در آموده

بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان | آموزش میکاپ سه بعدی در آموده،Amoode


عنوانبهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان | میکاپ سه بعدی
نویسندهفاطمه حسنوند
دپارتماناوج شید
مدت زمان  مطالعه4 دقیقه
تعداد کلمات1164 کلمه

بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان

آموزش میکاپ سه بعدی | تفاوت آرایش سه بعدی با سایر روشهای دیگر

بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان | چرا به جای این روش از آرایش معمولی استفاده میکنیم؟

بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان| آموزش میکاپ سه بعدی و جذاب کردن چشمها

آموزش میکاپ سه بعدی | پایه آرایش برای چشم

بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان | سایه چشم

آموزش میکاپ سه بعدی | برجسته کردن لب ها

بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان | رژلب پایه و رژ لب اصلی

آموزش میکاپ سه بعدی | سخن پایانی

شکل 1 بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان

شکل 2 میکاپ سه بعدی

بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان

بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان | آموزش میکاپ سه بعدی در آموده را امروز با هم خواهیم آموخت. آیا دوست دارید روز عروسیتان به یکی از بهترین روزها تبدیل شود؟ البته که دوست دارید. در این مقاله سعی داریم به شما بگوییم با آرایش سه بعدی چقدر میتوانید شگفت انگیز به نظر برسید. آیا بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان | آموزش میکاپ سه بعدی در آموده را میشناسید؟

استفاده از آخرین متدهای روز دنیا یکی از بهترین راهها برای داشتن یک زیبایی خیره کننده در روز عروسی شماست. آرایش های دو بعدی و آرایش ایربروش نیز روشهای دیگری هستند که خیلی ها از آن استفاده میکنند.  آرایش سه بعدی به تکنیکی گفته میشود که در آن ویژگیهای خاصی از صورت را بیشتر نشان میدهند. در این روش آرایش شما کانون توجه خواهید بود. زیرا بهترین ویژگیهای صورت شما را بیشتر نشان خواهد داد. در واثع روی نقاط قوت صورت شما تاکید بیشتری میشود و نقاط ضعف را کم رنگ تر میکند. این یعنی روی چشم ها و لب ها تاکید بیشتری میشود. میکاپ سه بعدی را با آموده تجربه کنید. شکل 1 بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان را نشان میدهد.

ببهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان | آموزش میکاپ سه بعدی در آموده

شکل 1 بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان | آموزش میکاپ سه بعدی

 آموزش میکاپ سه بعدی | تفاوت آرایش سه بعدی با سایر روشهای دیگر

باید مطمئن شوید نور در نقاط خاصی از صورت بیشتر از دیگر نقاط است. آیا تا به حال این نوع آرایش را استفاده کرده اید. شاید یک سایه پایه چشم استفاده کرده باشید و یک رژ لب معمولی هم به لب هایتان زده اید. اما شاید حالا قصد داشته باشید کمی بیشتر و حرفه ای تر آرایش کنید. آرایش سه بعدی مثل یک پوشش کامل عمل میکند و طبیعتا با سایر آرایش ها متفاوت است.

دقت کنید سایه های روشن تر و سبک تر را برای پیشانی ، چانه و بالای گونه ها استفاده کنید. از سایه های تیره تر برای گونه ها استفاده کنید. اگر هم میخواهید گونه ها برجسته تر نشان داده شوند باید سایه ها را تا امتداد طرفین بینی بکشید. میکاپ سه بعدی را در بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان تجربه کنید.

بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان | چرا به جای این روش از آرایش معمولی استفاده میکنیم؟

این نوع سایه زدن ممکن است از نزدیک کمی غیر طبیعی به نظر برسد. از طرفی اکثر مردم هم فرصت کافی ندارند همیشه از این نوع آرایش استفاده کنند. عده زیادی هم وجود دارند که در انجام این نوع آرایش ها مهارتی ندارند. ایجاد برجستگی ها و سایه ها روی صورت میتواند به داشتن ظاهری زیباتر و طبیعی تر کمک کند. اما این بدان معنی نیست که خیلی هم آرایش زیادی خواهید داشت. Amoode را میشناسید؟

بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان| آموزش میکاپ سه بعدی و جذاب کردن چشمها

اگر میخواهید چشمانی زیبا و منحصر به فردی داشته باشید باید دو چیز را در نظر داشته باشید. اول، پایه و بیس آرایش است. دوم، سایه های مورد استفاده برای چشم. از وقتی که آرایش سه بعدی آمده، به یکی از بهترین روشها برای زیبایی و تبدیل شده است.

آموزش میکاپ سه بعدی | پایه آرایش برای چشم

بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان به شما یک میکاپ سه بعدی فوق العاده را ارائه خواهد داد. از سایه های تیره تر برای پایه و فوندانسیون استفاده کنید تا سفیدی چشم بیشتر پیدا باشد. سایه دور چشم را کاملا درون استخوان کاسه چشم بکشید و تا ابتدای استخوان بینی ادامه دهید. در این صورت چشمان شما اولین چیزی خواهد بود که دیگران میبینند.

بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان | سایه چشم

استفاده از رنگها به همراه تکنیک های ترکیبی میتواند به ظاهر آرایش سه بعدی شما تاثیر بگذارد. بنابراین هنگام انتخاب سایه های چشم خیلی باید مراقب باشید. میکاپ سه بعدی را در بهترین آموزشگاه آرایشگاه آرایشگری در اصفهان آموده تجربه کنید. از رنگهای تیره تر مات برای قسمت های بیرونی چشم استفاده کنید. آیا بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان را میشناسید؟ رنگهای متوسط برای وسط چشم و برای گوشه های چشم نیز رنگهای متوسط. از براق کننده ها خیلی برای چشم استفاده نکنید زیرا این امر باعث میشود شکل چشم شما ناجور شود. با آموزشگاه آرایشگری Amoode بهترین باشید.

ترکیب سایه های چشم برای به دست آوردن یک رنگ مناسب خیلی مهم است. سایه چشم نباید مانند برچسب یا تمبر روی تمام چشم پخش شود. هدف از زدن سایه دور چشم، ایجاد یک شیب است. به گونه ای که دور چشم یکدست به نظر برسد. ایجاد یک نور با شیب به سمت تاریک چشم میتواند مسیر زیبایی را اطراف چشم بسازد. شکل 2 میکاپ سه بعدی را ببینید.

بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان | آموزش میکاپ سه بعدی در آموده

شکل 2 آموزش میکاپ سه بعدی

آموزش میکاپ سه بعدی | برجسته کردن لب ها

خانم هایی که لب هایی معمولی یا باریک دارند میتوانند با آرایش سه بعدی لبهای خود را برجسته کنند. برای این کار از تکنیک های خاصی مثل پایه لب و نوع رژ لب استفاده میشود. بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان بهترین میکاپ سه بعدی را ارائه خواهد داد.

معمولا مردم روی لب خود رنگهای پایه نمیزنند. اما اگر لبهای شما با رنگ خیلی تیره آرایش شده باشد میتواند بر کل رنگ رژ شما تاثیر بگذارد. اگر میخواهید رنگ لبهای شما به بهترین شکل باشد باید حتما قبل از آن فوندانسیون مناسبی استفاده شود. برای اینکه لبهای شما پروتزی به نظر برسد باید برای پایه لب خود یک رنگ تیره استفاده کنید. سپس رنگ سبکتری روی آن بزنید و هر دو رنگ را مخلوط کنید. بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان را با آموده دنبال کنید.

بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان | رژلب پایه و رژ لب اصلی

برای داشتن ظاهری منسجم و زیبا، آرایش لب ها خیلی مهم است. برای داشتن لب های سه بعدی باید از زیر لب یا آستر استفاده کنید . آستری که رنگ آن از رنگ رژ لب شما تیره تر باشد. میکاپ سه بعدی را با Amoode تجربه کنید.

سایه تیره تر را روی گوشه های خارجی لب بزنید. سایه تیره تر را روی قسمت های داخلی لب بزنید. این کار یک حالتی مثل انعکاس نور روی لبها شده و آنها را پررنگ‌تر و برجسته‌تر نشان دهد. اگر میخواهید لبهایتان مات باشد تنها کافیست همه سایه روشن را روی کل لب بزنید. اما اگر میخواهید لبهای شما براق‌تر باشد میتوانید نقاط براق را ذره ذره روی کل لب بزنید. بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان را بشناسید.

برای افرادی که میخواهند رژ لبشان مدت زمان زیادی ماندگاری داشته باشد، بهترین رژ لبها، رژ لبهای مایع است.

آموزش میکاپ سه بعدی | سخن پایانی

بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان برای شما خدمات ویژه ای دارد. آرایش شما به مدل مو و لباس شما نیز بستگی دارد. بنابراین انتخاب آنها نیز خیلی مهم است. بهترین راه برای داشتن یک آرایش سه بعدی عالی، پیروی کردن از شکل طبیعی صورت است. این کار باعث میشود شما بدون تلاش زیاد، آرایشی محصور کننده داشته باشید.

میکاپ سه بعدی را حتما انجام دهید و تجربیات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

سوالات متداول:

میکاپ سه بعدی برای چه مراسم هایی مناسب است؟

این نوع آرایش را بیشتر برای مراسم های عروسی، نامزدی و عقد و کلا مراسمات رسمی پیشنهاد میکنیم.

ماندگاری این نوع آرایش چقدر است؟

اگر از مواد و لوازم درجه یک استفاده شود این نوع میکاپ میتواند در تمام طول مهمانی با شما بماند.

آیا این مقاله توانسته به شما در مورد میکاپ سه بعدی اطلاعاتی بدهد؟

هر نوع نظر، پیشنهاد و یا انتقادی دارید میتوانید با ما در بخش نظرات به اشتراک بگذارید.

آموزشبهترین آموزشگاه آرایشگری دراصفهان

amoodeآمودهآموزش میکاپ در اصفهانآموزش میکاپ سه بعدی در اصفهانبهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهانمیکاپ سه بعدیمیکاپ سه بعدی در اصفهانمیکاپ عروس دراصفهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *