خدمات پوست

 با ارزش ترین لباسی که در طول عمر و مدام بر تن مشتریان است، پوست آن هاست. در دوران جوانی پوست شادابی و طراوت خاصی دارد، ولی گذشت زمان روی آن تأثیر منفی خواهد گذاشت. مراقبت از پوست برای داشتن صورتی سالم، جوان و شاداب اهمیت بالایی دارد.

دوره های آموزشی خدمات پوست از پرطرفـدارترین دوره های آموزش آرایشگری است. آموده یکی از بهترین آموزشگاه‌های آرایشگری در اصفهان است که دوره‌های کامل آموزش خدمات پوسـت  را ارائه می دهد.

تعرفه دوره های آموزشی خدمات پوست

1,100,000تومان
 آموزش پاکسازی پوست صورت ( مقدماتی)

 دوره آموزش مقدماتی پاک سازی پوست، پیش نیاز ندارد. این دوره آموزشی 10 ساعت می باشد که در 2 جلسـه نظری و 1 جلسـه عملـی برگزار می شود. 

1,300,000تومان
آموزش پاکسازی پوست صورت (پیشرفته)

 این دوره برای شناخت و کار با انواع دستگاه های پاک سـازی پوست مانند میکرونیدلینگ، مزووایت و … اختصاصدارد. پیش نیاز آن دوره مقدماتی است و طول دوره 6 ساعت است. 

1,400,000تومان
آموزش میکرونیدلینگ

میکرونیدلینگ روشی است برای پاک‌سازی پوست و از بین بردن جای زخـم و دانه های سیـاه زیر پوسـتی. این دوره پیش نیازندارد و مدت دوره 6 ساعت است.

1,100,000تومان
آموزش میکروبلیدینگ

میکروبلیدینگ آرایش مدت دار ابرو است که بین 12 تا 18 ماه دوام دارد. دوره آموزشی آن طرفداران زیادی دارد. پیش نیاز آن دوره مقدماتی و مدت زمان آن 6 ساعت است.

1,100,000تومان
آموزش میکروپیگمنتیشن

ثبت نام در این دوره پیش نیاز خاصی ندارد و زمان آموزش 8 ساعت است. میکروپیگمنتیشن دایره وسیع و مزایای زیادی نسبت به تاتو دارد و از جمله دوره های پرطرفدار بین هنرآموزان است.

1,100,000تومان
آموزش فیبروز

میکروپیگمنتیشن از انواع آرایـش مادام می باشد در این روش با تـزریق رنگدانه به سطوح زیرین پوست، به زیبا سازی صورت می پردازند. طول این دوره 8 ساعت است و پیش نیاز ندارد.

 600,000تومان
دوره آموزشی طراحی حنا

ثبت نام در این دوره پیش نیاز خاصی ندارد و زمان آموزش 8 ساعت است. امروزه علاوه بر طرح های منظم و نقش گل، از طرح های تاتو نیز استفاده می شود که طرفداران زیادی دارد. 

500,000تومان
دوره آموزشی اپیلاسیون

ثبت نام در این دوره پیش نیاز خاصی ندارد و زمان آموزش 3 ساعت است. برای اطلاع از سایر قیمت ها روی دکمه ثبت نام آنلاین کلیک کنید.

2,000,000تومان
دوره آموزشی تاتو (آرایش دائم صورت)

امروزه تاتو روشی برای آرایش دائم محسوب می شود. تاتو خط ابرو و خط لب طرفداران بسیاری را به خود جلب کرده است.زمان این دوره 8 ساعت است و پیش نیاز ندارد.

ثبت نام آنلاین

به منظور ثبت نام در هر یک از دوره های آموزشی فوق بر روی لینک ثبت نام آنلاین کلیک کنید.